Go Sport w Galerii Forum Gdańsk

 

GO Sport w galerii handlowej Forum Gdańsk

 

W ostatni weekend maja swoje drzwi dla klientów otworzył sklep sieci GO SPORT w nowej galerii handlowej Forum Gdańsk – jednej z najbardziej gorących inwestycji w tym regionie, która została wybudowana na Targu Siennym i Rakowym Forum.

 

GO Sport – to jeden z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych. W sklepie dostępny jest szeroki wachlarz artykułów sportowych w przystępnych cenach oraz szeroka gama usług serwisowych. Współpracujemy z tą siecią już od wielu lat, nie tylko w Polsce, ale i we Francji oraz bardziej egzotycznych kierunkach takich jak Iran.

 

Nowy salon, o powierzchni sprzedażowej ok. 1100m2, został otwarty na najnowszym koncepcie mebli i akcesoriów wyprodukowanych przez MAGO w kolorze czarnym matowym (RAL 9005).

 

W meblach wyprodukowanych dla Go Sport znaczącym elementem designu jest siatka cięto-ciągniona, która w istotny sposób wpływa na industrialny i nowoczesny styl przestrzeni handlowej. Przemyślany i przejrzysty układ sklepu ułatwia klientom sprawne poruszanie się między działami. Pomocne są oznakowania poszczególnych kategorii asortymentowych wykonane z pleksi, które umocowane zostały za pomocą magnesów u nasady regałów – takie rozwiązanie ułatwia ich sprawny montaż i demontaż.

 

 Nowy layout sklepu i nowoczesne wyposażenie wpływają na jego atrakcyjność, co zwiększa komfort zakupów i jest odpowiedzią na oczekiwania wymagających klientów.

Wyprodukowaliśmy wszystkie meble i akcesoria w tym salonie. Regały, wieszaki na odzież, stojaki na piłki, ekspozytory na: deskorolki, łyżwy, plecaki, śpiwory i wiele innych produktów. Na powierzchni handlowej sklepu Go Sport znalazły się najnowsze rozwiązania MAGO, takie jak:

 

 STOJAK MOBILNY NA BUTY – samoobsługowa, nowoczesna gondola na kółkach. Ekspozytor może pomieścić większą ilość par obuwia, co odciąża sklepowy magazyn, a tym samym więcej produktów jest dostępnych w przestrzeni handlowej. Na bocznych ścianach regału istnieje możliwość, w dowolny sposób, zamontowania półek – dodatkowej ekspozycji obuwia. Elementy z grafiką reklamową doczepiane są do stojaka za pomocą magnesów, a lekka i mobilna konstrukcja ekspozytora ułatwia zmianę jego lokalizacji;

 

 MOBILNA WYSPA DO PREZENTACJI ODZIEŻY – zastosowane rozwiązania i dostępne akcesoria (półki, wieszaki, haki, itd.) pozwalają dopasować stojak do dowolnej kolekcji ubrań. Dodatkowe elementy można łączyć w zależności od potrzeb, co daje wiele możliwości ekspozycyjnych.

 

 Realizacja tego przedsięwzięcia była dla nas niemałym wyzwaniem, zarówno pod względem czasowym i technicznym oraz logistycznym. Przygotowanie sklepu do otwarcia w galerii handlowej z reguły jest skomplikowanym projektem. Wieloletnie doświadczenie MAGO i profesjonalizm naszych pracowników sprawiły, że obiekt został przygotowany terminowo na przyjęcie klientów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki dbałości o szczegóły estetyczne, przyjemnemu dla oka oraz nowoczesnemu wystrojowi, zakupy w sklepie GO Sport będą czystą przyjemnością.

Dziękujemy firmie Go Sport za zaufanie.

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.