Boksy kasowe MAGO w sklepie sieci Novus w Kijowie

 NOVUS to dynamicznie rozwijająca się sieć supermarketów, centrów handlowych i sklepów convenience. Jedna z najbardziej obiecujących sieci wielkoformatowych na Ukrainie, która otworzyła już ponad 35 nowoczesnych sklepów o różnych formatach.

Pierwszy supermarket z logo NOVUS pojawił się na Ukrainie w 2008 roku. Całkowita powierzchnia sieci wynosi ponad 170 000 m2, a powierzchnia sali sprzedaży to ponad 70 000 m2.

Sieć handlowa NOVUS oferuje ponad 45 000 różnych kategorii towarów, od żywności i napojów po odzież i narzędzia ogrodowe oraz szeroką gamę produktów ekskluzywnych. W sklepach NOVUS oferowany jest duży wybór ekologicznych produktów organicznych i dietetycznych.

W lipcu bieżącego roku w kompleksie mieszkaniowym Lipinka, w najnowszym sklepie sieci zainstalowaliśmy boksy kasowe MAGO.

Boksy zostały wyprodukowane wg konceptu Novus i szczegółowych ustaleń z klientem dotyczących długości taśmociągu, doboru odpowiednich zestawów uchwytów na PIN Pad, klawiaturę, itp.

Ze względu na oszczędność i ergonomię wykorzystania powierzchni handlowej sklepu boksy kasowe zostały ustawione w tandemie.

Jest nam niezmiernie miło, że mieliśmy swój udział w tej realizacji.

Dziękujemy firmie Novus za zaufanie.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.