CARREFOUR CF Croix Nivert

Za nami kolejna realizacja dla Carrefour przeprowadzona w „Piętnastce” – największej dzielnicy Paryża pod względem powierzchni jak i liczby mieszkańców.

 

Sklep zlokalizowany w starej kamienicy posiada 400 m2 powierzchni sali sprzedaży i został przygotowany w bardziej przejrzystym i przyjaznym układzie dla klientów – wg najnowszego konceptu City Carrefour.

Sklep zyskał nową aranżację wnętrz, a dzięki niej lepsze wykorzystanie powierzchni handlowej.

Nasza realizacja wiązała się z remodelingiem istniejącego już sklepu. W nowej odsłonie CF Croix Nivert wyposażony został w rozwiązania MAGO: regały sklepowe wraz z oświetleniem ledowym i zabudowy drewniane oraz boksy kasowe dedykowane dla Carrefour.

Jesteśmy dumni z faktu, że mimo wielu wyzwań, obiektywnych trudności oraz zmieniających się priorytetów udało nam się spełnić oczekiwania naszego Klienta.

Jest nam niezmiernie miło, że nasze paryskie realizacje cieszą się ogromną popularnością wśród klientów sieci jak i wśród zleceniodawców. Docierają do nas słowa uznania i pozytywne opinie na temat wysokiej jakości rozwiązań MAGO i profesjonalnego serwisu.

Dziękujemy firmie Carrefour za zaufanie.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.