Certyfikat Jakości Lloyd’s Register

Nowe normy ISO 9001:2015

Lloyd’s Register po raz kolejny potwierdził, że System Zarządzania Jakością w MAGO SA jest zgodny z normą ISO 9001:2015. Nr Certyfikatu Zatwierdzenia: GDK0003226.

System Zarządzania Jakością obejmuje „Projektowanie i produkcję regałów i boksów kasowych”. Po raz pierwszy został nam przyznany 22 sierpnia 2005. Od tego czasu nasza firma regularnie przechodziła audyty, a przedłużenie ważności certyfikatu jest formalnym potwierdzeniem wysokiej jakości naszych wyrobów. Certyfikat jest ważny do 21 sierpnia 2020 roku.

O ISO 9001:2015. Międzynarodowa norma ISO 9001:2015 stanowi podstawę do opracowania, wdrożenia i certyfikacji systemów jakości. Jest odpowiednia dla wszystkich przedsiębiorców bez względu na charakter ich działalności i zawiera wymagania, których spełnienie stanowi podstawę przyznania Certyfikatu ISO 9001.

O Lloyd’s Register. Grupa Lloyd’s Register jest wiodącą organizacją świadczącą usługi w zakresie zarządzania ryzykiem. Działa we wszystkich sektorach gospodarki – morskim, przybrzeżnym i lądowym. Świadczone przez LR usługi pomagają klientom osiągać ich cele przy optymalizacji bezpieczeństwa i jakości z uwzględnieniem aspektów ochrony środowiska.

 

O MAGO SA. Jesteśmy największym polskim producentem wyposażenia sklepowego i magazynowego. Oferujemy regały sklepowe, regały wysokiego składowania, boksy kasowe, POS&POS, a także technologie cyfrowe i LED. Na polskim rynku działamy od 1989 roku. Od 1995 nasza siedziba mieści się w Nadarzynie – poza biurami znajduje się tutaj także zakład produkcyjny oraz magazyny. W 2007 roku uruchomiliśmy fabrykę w Rawie Mazowieckiej i już jako Grupa MAGO rozpoczęliśmy działalność we Francji, Niemczech i Rosji. Od 2009 roku działa oddział w Moskwie oraz fabryka w Kaliningradzie. Dwa lata temu (2015) do Grupy Mago dołączyły spółki z zakresu nowoczesnych technologii – Hemilab, producent etykiet elektronicznych oraz Danler zajmujący się nowoczesnym oświetleniem.

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.