Empik -w nowej odsłonie „Future Store”

W centralnym punkcie handlowo-komunikacyjnym Warszawy został otwarty salon Empik. Sklep w Złotych Tarasach o powierzchni 760 m2 jest piętnastym w Polsce Empikiem urządzonym wg nowego konceptu FUTURE STORE.

Jest nam niezmiernie miło, że uczestniczyliśmy w przebudowie tego salonu. W ramach remodelingu opracowaliśmy system zabudowy sklepu. Wszystkie rozwiązania MAGO: regały przyścienne i wolnostojące, gondole, strefa przykasowa zostały wykonane przez nas zgodnie z najnowszym, efektownym konceptem architektonicznym Empik Future Store.

Zgodnie z ideą tego konceptu nowy Empik jest pełen nowoczesnych rozwiązań. Nowe wyposażenie, funkcjonalny design i przejrzyste rozmieszczenie artykułów sprawią, że zakupy są przyjemnością. W salonie znajduje się szeroki wybór produktów ze świata kultury i rozrywki pomagających rozwijać pasje i zainteresowania. Wyjątkowa ekspozycja nie tylko ułatwia znalezienie szukanego tytułu, ale także inspiruje do zakupów. Klienci nowego konceptu mają do dyspozycji interaktywne urządzenie multimedialne, które pomaga znaleźć w sklepie konkretne produkty, wyświetlając mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić.

Sercem sklepu są duże ekrany usytuowane w centrum salonu, które informują o nowościach, premierach i aktualnościach ze świata kultury. Klienci szukający inspiracji czy podpowiedzi w wyborze np. prezentu, którzy chcą spokojnie przejrzeć ofertę i dostępne artykuły mogą skorzystać z wygodnych siedzisk. Dla najmłodszych gości Empiku przygotowany został kolorowy kącik z wesołą żyrafą, przy której milusińscy mogą rysować do woli.

Salon zlokalizowany w Złotych Tarasach to przede wszystkim nowe doświadczenia zakupowe, które z pewnością przełożą się na zadowolenie i satysfakcję klientów.

Bardzo dziękujemy firmie Empik za zaufanie przy tak wymagającej realizacji.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.