GORĄCA CZERWCOWA NOC TECHNOLOGII

  

GORĄCA CZERWCOWA NOC TECHNOLOGII

 

 W dniach 20-21 czerwca br. uczestniczyliśmy w wydarzeniu THE TECH NIGHT, które jest platformą do prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz pozyskiwania nowych możliwości biznesowych. W imprezie uczestniczyło bardzo dużo firm głównie z Europy i USA.

Główną atrakcją tego eventu był sklep przyszłości firmy Microsoft – ZOFIA STORE OF THE FUTURE.

Już po raz kolejny jako partner Microsoftu wspólnie ze spółką z Grupy MAGO – HemiLab mieliśmy okazję zaprezentować nasze rozwiązania, m.in. takie jak:

 

 INTELIGENTA PÓŁKA PPI

 

Nowoczesne rozwiązanie do digitalizacji sklepów, które bezpośrednio wpływa na zaangażowanie klienta w zakupy; na stacji PPI klient może znaleźć produkt, którego szuka; stacja PPI również zasugeruje produkty uzupełniające do produktu już wybranego oraz pokaże umiejscowienie ich w sklepie; dodatkowo system kolorowych podświetleń na półkach wskaże lokalizacje wybranych produktów w sklepie; Półka PPI efektywnie wpływa na decyzje zakupowe, optymalizację czasu zakupów oraz minimalizację kosztów zatrudnienia;

 

 DWUFUNKCYJNY BOKS KASOWY Z GŁOWICĄ SPINAKERR

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy SPINAKERR, boks kasowy MAGO może pełnić dwie funkcje: tradycyjnego boksu sklepowego, który obsługuje kasjer oraz boksu samoobsługowego- po wylogowaniu kasjera głowica przemieszcza się w pozycję samoobsługową; głowice rodziny SPINAKERR można instalować w większości istniejących boksów kasowych MAGO.

 

 DSM – Digital Store Map

 

Rozwiązanir to niezbędne jest w funkcjonowaniu obiektów handlowych, które potrzebują: bieżących informacji o produkcie (cena, aktualna promocja, lokalizacja w przestrzeni sklepowej), systemu składania zamówień, systemu zapewniającego optymalizację rozmieszczenia produktów w przestrzeni handlowej;

 

Oprogramowanie DSM jest graficznym odwzorowaniem topologii obiektu handlowego, składającej się z przestrzeni usługowo – handlowej, przejść dla klientów oraz miejsc ekspozycji towarów; połączone z infrastrukturą informatyczną i handlową przechowuje informacje o wszystkich produktach znajdujących się w bazie sklepu, a także monitoruje zachodzące procesy zmiany: cen, nazw czy kodów EAN produktów.

 

 Nasze rozwiązania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników wydarzenia. Przeprowadziliśmy wiele interesujących rozmów, a przy okazji udało nam się pozyskać wiele propozycji współpracy od zagranicznych partnerów.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.