Kontakt Mapa serwisu

Proces rekrutacji

foo2
yujh1
2we3
 

Proces rekrutacji

Nadesłane dokumenty aplikacyjne kandydatów są rzetelnie analizowane przez pracowników Działu Personalnego.

Jeśli Twoja wiedza, umiejętności, doświadczenie i zainteresowania będą spełniały określone w danym procesie rekrutacyjnym kryteria, dokumenty zostaną poddane dalszej analizie zgodnie z obowiązującą w organizacji procedurą rekrutacji.
O wszystkich realizowanych procesach rekrutacyjnych informujemy na naszej stronie internetowej w zakładce Prowadzone rekrutacje

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w naszej firmie, a obecnie nie jest prowadzony żaden proces rekrutacyjny w obszarze Twojego zainteresowania, zachęcamy do pozostawienia aplikacji wypełniając jeden z formularzy tutaj.

Z przyjemnością zapoznamy się ze złożoną przez Ciebie aplikacją prowadząc proces rekrutacyjny na stanowisko odpowiadające Twoim zainteresowaniom, wiedzy, umiejętnościom oraz doświadczeniu.

 
 

1g

1. Analiza dokumentów aplikacyjnych

Poddajemy analizie nadesłane dokumenty – CV i list motywacyjny, aby zaprosić do następnych etapów kandydatów spełniających określone kryteria na danym stanowisku.

2g

2. Wywiady telefoniczne

Weryfikujemy i uzupełniamy informacje o kandydatach oraz przybliżamy oczekiwania na stanowisku pracy.


 
 

3g

3. Spotkania rekrutacyjne

Prowadzone są przez doświadczonych rekruterów oraz bezpośredniego przełożonego dla stanowiska, na które aplikujesz. Dodatkowo w trakcie spotkania możesz zostać poproszony o wypełnienie testów wiedzy i umiejętności lub opracowanie studium przypadku.

4g

4. Wybór najlepszego kandydata

Na podstawie uzyskanych informacji zebranych w procesie rekrutacyjnym podejmujemy decyzję oraz składamy wybranej osobie ofertę pracy w spółce MAGO S.A. 
 

5g

5. Informacja zwrotna

Wszyscy kandydaci, którzy brali udział w spotkaniach rekrutacyjnych, bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymują informację zwrotną. Kontaktujemy się z nimi telefonicznie lub też mailowo.