Nowa hala produkcyjna już na ukończeniu!

Nowa hala produkcyjna już na ukończeniu! 

Kończy się budowa nowej hali produkcyjnej MGL  w Rawie Mazowieckiej. 

 Praca w niej ruszy już w marcu tego roku!

 

Rozbudowa zakładu produkcyjnego w Rawie Mazowieckiej to jeden z etapów długofalowego rozwoju naszej grupy, a w szczególności spółki MGL Sp. z o.o., która jako wiodący producent techniki magazynowej w Polsce, planuje ekspansję również na rynki Europy Zachodniej i Bliskiego Wschodu. Firma rozwija jednocześnie nowe, innowacyjne produkty i stale skraca czas realizacji swoich zamówień.

Nowy obiekt pozwoli jej zrealizować wszystkie powyższe cele. Jego powierzchnia użytkowa
to ponad 1960 m2, na które składają się dwie duże części – spawalnia i nowoczesna profilarka
z suwnicą do kształtowania profili stalowych. Co ważne, do ich obsługi potrzebne jest zwiększenie zatrudnienia, w związku z czym MGL Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na nowe stanowiska.

Nowoczesne wyposażenie i duża powierzchnia to niejedyne imponujące dane dotyczące nowej hali. Obiekt powstał w bardzo szybkim tempie – początek budowy miał miejsce w październiku ubiegłego roku a do użytku zostanie oddany już 31 marca! Co ciekawe, za oświetlenie całej powierzchni odpowiada firma Danler, która – tak jak MGL Sp. z o.o.  – należy do naszej grupy, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

 To jednak nie koniec naszych wspólnych ambicji! Wraz z zakończeniem tego etapu inwestycji, MGL rozpoczyna kolejne. Wśród nich jest budowa jeszcze większej hali produkcyjnej – tym razem o powierzchni aż 7000 m2, co pozwoli nam podwoić aktualną ogólną powierzchnię produkcyjną firmy. Zwieńczeniem rozbudowy będzie nowy biurowiec z siedzibą spółki. Inwestycja jest odpowiedzią na rosnącą liczbę zamówień z całej Polski i Europy. Jesteśmy pewni, że dzięki niej, cała grupa będzie w stanie realizować je jeszcze szybciej! O budowie nowej hali możecie przeczytać także na stronie www.mgltechnika.pl.

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!