Nowa hala produkcyjna już na ukończeniu!

Nowa hala produkcyjna już na ukończeniu! 

Kończy się budowa nowej hali produkcyjnej MGL  w Rawie Mazowieckiej. 

 Praca w niej ruszy już w marcu tego roku!

 

Rozbudowa zakładu produkcyjnego w Rawie Mazowieckiej to jeden z etapów długofalowego rozwoju naszej grupy, a w szczególności spółki MGL Sp. z o.o., która jako wiodący producent techniki magazynowej w Polsce, planuje ekspansję również na rynki Europy Zachodniej i Bliskiego Wschodu. Firma rozwija jednocześnie nowe, innowacyjne produkty i stale skraca czas realizacji swoich zamówień.

Nowy obiekt pozwoli jej zrealizować wszystkie powyższe cele. Jego powierzchnia użytkowa
to ponad 1960 m2, na które składają się dwie duże części – spawalnia i nowoczesna profilarka
z suwnicą do kształtowania profili stalowych. Co ważne, do ich obsługi potrzebne jest zwiększenie zatrudnienia, w związku z czym MGL Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na nowe stanowiska.

Nowoczesne wyposażenie i duża powierzchnia to niejedyne imponujące dane dotyczące nowej hali. Obiekt powstał w bardzo szybkim tempie – początek budowy miał miejsce w październiku ubiegłego roku a do użytku zostanie oddany już 31 marca! Co ciekawe, za oświetlenie całej powierzchni odpowiada firma Danler, która – tak jak MGL Sp. z o.o.  – należy do naszej grupy, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

 To jednak nie koniec naszych wspólnych ambicji! Wraz z zakończeniem tego etapu inwestycji, MGL rozpoczyna kolejne. Wśród nich jest budowa jeszcze większej hali produkcyjnej – tym razem o powierzchni aż 7000 m2, co pozwoli nam podwoić aktualną ogólną powierzchnię produkcyjną firmy. Zwieńczeniem rozbudowy będzie nowy biurowiec z siedzibą spółki. Inwestycja jest odpowiedzią na rosnącą liczbę zamówień z całej Polski i Europy. Jesteśmy pewni, że dzięki niej, cała grupa będzie w stanie realizować je jeszcze szybciej! O budowie nowej hali możecie przeczytać także na stronie www.mgltechnika.pl.

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.