NOWY POLOmarket już otwarty

 

W zeszły piątek, w Koronowie k/ Bydgoszczy, 26 października 2018 r., o godz. 8.00, został uruchomiony nowy sklep sieci supermarketów POLOmarket.

Nowo otwarty obiekt został wyposażony w rozwiązania MAGO takie jak: regały przyścienne, gondole, regały na wino. Dodatkowo przygotowaliśmy zabudowy regałowe nad lodówkami oraz nadstawki regałowe (regał bez pleców ze wspornikami pochylanymi) do sekcji warzywnej. Dzięki naszym rozwiązaniom towar na półkach jest tak ustawiony, aby każdy klient bez problemu mógł odszukać to, co zamierza kupić.

Dostarczyliśmy również konstrukcje do regałów piekarniczych. Linia boksów kasowych w sklepie została wyprodukowana przez nas zgodnie z konceptem sieci.

Nowy sklep mieści się w Galerii Coronovia przy ul. Kotomierskiej 7. Jest w nim prowadzona sprzedaż szerokiej gamy produktów, zarówno spożywczych, jak i przemysłowych. Asortyment POLOmarketu wyróżnia się przede wszystkim obszerną ofertą produktów świeżych. Wśród nich znajdą się między innymi owoce i warzywa, ciasta i pieczywo świeżo wypiekane w piecu oraz wędliny podawane z tradycyjnej lady, porcjowane i krojone na życzenie klienta. Nowy obiekt charakteryzuje się dużą powierzchnią sali sprzedaży – wynoszącą około 800m2 – pozwalającą na odpowiednią ekspozycję produktów oraz organizację pracy.

 

Sieć POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Miesięcznie sklepy tej sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju.

Jest nam niezmiernie miło, że mieliśmy swój udział w tej realizacji.

Dziękujemy firmie POLOmarket za zaufanie.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.