Oferta specjalna MAGO na rozwiązania wolnostojące w DIY.

 

Stojaki wolnostojące jako efektywne wsparcie sprzedaży: stojaki na kwiaty i na narzędzia ogrodowe. Rozwiązania POS&POP do ustawienia zarówno w centrum ekspozycji jak i w strefach przy kasowych mają jeden cel – SPRZEDAŻ

 

 W MAGO znakomicie to rozumiemy, dlatego nasze rozwiązania wolnostojące  zaprojektowane są w taki sposób, aby ułatwiały aranżację przestrzeni handlowej i pozwalały na wygodne ułożenie asortymentu obsłudze sklepu. Pomogą przyciągnąć uwagę klientów, będą efektownie prezentowały produkt i poprzez możliwość ekspozycji produktów uzupełniających zwiększały koszyk zakupowy klienta, czyli Twój zysk. Towar ma tu pierwsze miejsce, sposób jego ekspozycji ma zachęcać do kupna tu i teraz.

 

Do wiosny jeszcze daleko, ale naszym zdaniem JUŻ TERAZ warto pomyśleć o tym czego będzie potrzebował Twój sklep w czasie sezonu porządkowania działek i przydomowych ogródków.

 

Poniżej prezentujemy OFERTĘ SPECJALNĄ na rozwiązania wspierające sprzedaż w sezonie wiosennym.

 

Produkty w promocji

product

Stojak na kosiarki

Ekspozycja kosiarek, poza ciągiem regałowym jest wyzwaniem.
W tym celu opracowaliśmy dedykowany stojak z możliwością jednoczesnej prezentacji urządzenia i ekspozycji opakowań zbiorczych.

product

Stojak na kosiarki dwupoziomowy

Do prezentacji większej liczby urządzeń możesz wykorzystać wariant dwupoziomowy.

product

Stojak na narzędzia ogrodowe

Regał na narzędzia ogrodowe zawierający belki 27x40 do montażu akcesoriów oraz rozwiązanie do ekspozycji trzonków narzędzi. Dzięki takiej ekspozycji Twój klient znajdzie potrzebne artykuły w jednym miejscu, a Ty sprzedasz więcej.

product

Stojak na narzędzia

Idealne rozwiązanie do ekspozycji narzędzi ogrodowych na trzonku (grabie, wałki malarskie, miotły). Konstrukcja umożliwia montaż płyty wypełniającej u podstawy stojaka.

product

Stojak na kwiaty

Doskonałe rozwiązanie do ekspozycji artykułów z działu "Dom i ogród". Pięć poziomów kaskadowo ułożonych półek sprawi, że ten stojak sprawdzi się zarówno przy kasie, w strefie promocyjnej, a po dodatkowym zabezpieczeniu powłoki również przed wejściem do sklepu.

product

Stojak na kwiaty cięte

Ta mobilna ekspozycja skutecznie zaprezentuje kwiaty cięte i dodatki wystroju wnętrz. Rama nośna stojaka z perforacją 25mm zapewnia duży zakres regulacji półek co pozwala na wielu rodzajów kwiatów i akcesoriów.

product

Stojak na nasiona

Uniwersalna konstrukcja z kraty z możliwością umieszczenia brandingu w górnej części stojaka. Demontowane stopy stojaka ułatwią transport.

product

Stojak na prasę i akcesoria

Dzięki mobilnej konstrukcji i kompaktowym wymiarom stojaka, na pewno znajdzie się dla niego miejsce. Ustawiony przy kasie zwiększy sprzedaż akcesoriów i prasy.

product

Stojak przykasowy z półkami

Bardzo skuteczne rozwiązanie do wsparcia sprzedaży przy kasie. Perforacja 50mm zapewnia duży zakres regulacji półek, by jeszcze lepiej wyeksponować produkt.

product

Stojak z brandingiem

Jedno rozwiązanie do obsługi wielu kampanii sezonowych. Uniwersalna konstrukcja stojaka wykorzystująca belki 15x30 pozwala na szybką zmianę ekspozycji. Raz może być to ekspozytor do wspierania sprzedaży chemii budowlanej, a po zmianie elementów graficznych i użytych akcesoriów, sprawdzi się w dziale "Ogród" i nie tylko.

product

Kosz wrzutowy

Kosz wrzutowy druciany z podwójnym niezależnie regulowanym dnem i przegrodą to doskonałe narzędzie wspierające sprzedaż artykułów promocyjnych. Komplet handlowy, zawiera: boki zintegrowane z nogami, boki długie, podwójny spód, przegrodę kosza, kółka (dwa z hamulcem).

product

Stojak z koszami

Drobne akcesoria sprzedawane luzem najlepiej umieścić w koszach wrzutowych. Tu, na jednym stojaku, mają Państwo do dyspozycji aż trzy poziomy ekspozycyjne.

product

Stojak na glazurę

Im większa powierzchnia ze wzorami płytek, tym łatwiej Klientowi wyobrazić sobie jak będzie wyglądał końcowy efekt po ich ułożeniu i łatwiej mu będzie podjąć decyzję - stojak do glazury z powierzchnią ekspozycyjną 800 x1200 spełnia to zadanie.

product

Stojak z uchwytem reklamowym

Stojaki promocyjne zwrócą uwagę Klientów na Twoje oferty specjalne. Wyróżnij informację o promocji dzięki stojakom reklamowym. Aktywuj impuls zakupów Twojego klienta i zwiększ zyski. (Uwolnij decyzje zakupowe Twojego klienta i zwiększ zyski).

FORMULARZ