W dniach od 13 do14 marca 2018 roku najwięksi gracze z sektora handlu spotykają się na RETAIL SUMMIT w Hotelu Hilton w Warszawie. Wydarzenie to służy wymianie doświadczeń i jest również okazją do poznania najnowszych i jednocześnie innowacyjnych rozwiązań dla branży Retail.

 

 Na potrzeby jubileuszowej, X edycji Kongresu, jako Grupa MAGO wraz ze swoim partnerem firmą Microsoft, przygotowaliśmy mobilny showroom – „FUTURE STORE”.

 

W sklepie przyszłości prezentujemy nasze rozwiązania, które wpisują się w światowy trend zmierzający do automatyzacji obsługi klienta w przestrzeni handlowej, a tym samym usprawnienia procesu zakupów.

 

Future store by Microsoft

product

I-Cart

I-CART mocuje się do wózka sklepowego, a klient sam skanuje kody produktów. Na wyświetlaczu widoczna jest lista produktów, ceny jednostkowe oraz podsumowanie płatności. I-CART posiada też takie funkcje jak: price-checker, wyszukiwanie po nazwie.
Dzięki bezprzewodowej komunikacji skanera z głowicą SPINAKERR, w strefie kas sklepowych, klient może dokonać płatności kartą lub gotówką.

product

Boks Spinakerr

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy SPINAKERR TYPU SLIM, boks kasowy MAGO może pełnić dwie funkcje:
- tradycyjnego boksu sklepowego, który
obsługuje kasjer,
- boksu samoobsługowego - po wylogowa-
niu kasjera głowica przemieszcza się
w pozycję samoobsługową.
Głowice rodziny SPINAKERR można instalować w większości istniejących boksów kasowych MAGO.

product

Inteligenta półka

Nowoczesne rozwiązanie do digitalizacji sklepów, które bezpośrednio wpływa na zaangażowanie klienta w zakupy. Na stacji PPI klient może znaleźć produkt, którego szuka. Stacja PPI również zasugeruje produkty uzupełniające do produktu już wybranego oraz pokaże umiejscowienie ich w sklepie. Dodatkowo, system kolorowych podświetleń na półkach wskaże lokalizacje wybranych produktów
w sklepie. Półka PPI efektywnie wpływa na decyzje zakupowe, optymalizację czasu zakupów oraz minimalizację kosztów zatrudnienia.

product

Infokiosk

Interaktywny punkt informacyjny zapewniający usprawnienie obsługi klienta. Nowoczesna forma informacji i promocji. Infokiosk jest odpowiedzią na digitalizację powierzchni sklepowych. Znakomite narzędzie Omnichannel, łączące sprzedaż off-line ze sprzedażą on-line. Oparty na technologii dotykowej, przyciągający uwagę nowoczesnym designem. Prosta w obsłudze konstrukcja sprawia, że nasz infokiosk znajdzie zastosowanie zarówno w sklepach wielkopowierzchniowych, jak i mniejszych, punktach handlowych.

Formularz