Otwarcie Empik Future Store

Dwa kilometry kultury – nowy Future Store Empik.

 Kolejny Future Store Empik już jest! W warszawskiej galerii handlowej Arkadia został otwarty zmodernizowany salon największej sieci sprzedaży książek, prasy, wydawnictw muzycznych, filmów, gier i akcesoriów komputerowych. Z pomocą MAGO S.A.

 

 Odwiedzając CH Arkadia warto spędzić trochę czasu w  Empik-u. Salon został gruntownie zmodernizowany i można go określić mianem „3 x I” – Innowacyjny, Intuicyjny i pełen Inspiracji. Powierzchnia sklepu jest zorganizowana w zupełnie nowy sposób. Kategorie i ułożenie towarów zostały tak zmienione, by Klient bez problemu odnalazł je we wskazanym miejscu.

 Nowością jest też wirtualny doradca personalny. W jaki sposób działa? Wyszukuje w systemie produkty i następnie wskazuje Klientowi miejsce ich lokalizacji. A jeżeli nie mamy pomysłu na prezent to i w tym przypadku Empik wyciągnie do nas pomocną dłoń – musimy tylko określić kogo i z jakiej okazji chcemy obdarować, wybrać jej/jego zainteresowania lub wskazać markę prezentu. Klik! i otrzymujemy gotowe propozycje prezentu w różnych cenach i ze wskazaniem lokalizacji.

 Poza nowinkami technologicznymi Empik proponuje też nowy wystrój salonów. W aranżacji wnętrza położono nacisk na jasna kolorystykę, dzięki czemu uzyskano efekt przestronności. Ogromną rolę odgrywają w tym regały na produkty. Ich jasno-drewniane wykończenie wpisuje się w spójny projekt i nadaje wnętrzom elegancji i lekkości.

 Regały zostały zaprojektowane w MAGO S.A. Metalowe profile z drewnianym wykończeniem to rozwiązanie na wyłączność Empik. Ogółem nasza firma dostarczyła 389 modułów, co w efekcie dało 2655 metrów półek – ponad dwa kilometry kultury! Montaż elementów metalowych zajął nam tylko 6 dni. Wszystko na 1400 m2 powierzchni.

 Jesteśmy największym polskim producentem wyposażenia sklepowego i magazynowego. Oferujemy regały sklepowe, regały wysokiego składowania, boksy kasowe, POS&POS, a także technologie cyfrowe i LED.Na polskim rynku działamy od 1989 roku. Od 1995 mamy swoja siedzibę w Nadarzynie – poza biurami znajduje się tu tez zakład produkcyjny oraz magazyny. W 2007 roku uruchomiliśmy fabrykę w Rawie Mazowieckiej i już jako Grupa MAGO rozpoczęliśmy działalność we Francji, Niemczech i Rosji. Od 2009 roku działa oddział w Moskwie oraz fabryka w Kaliningradzie. Dwa lata temu (2005) do Grupy Mago dołączyły spółki z zakresu nowoczesnych technologii – Hemilab, producent etykiet elektronicznych oraz Danler zajmujący się nowoczesnym oświetleniem.  

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.