Carrefour Pro – hipermarket przyszłości

Pierwszy Carrefour Pro w Polsce już otwarty!

W warszawskiej Promenadzie otworzono najnowocześniejszy koncept sieci Carrefour – sklep łączący w sobie tradycyjną formę zakupów z zakupami online.

Nowy sklep skupia w sobie innowacyjne rozwiązania opracowane przez MAGO SA w ramach strategii Omnichanel. Na powierzchni 2000 m2 zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania digital w Polsce, czyniąc ten hipermarket wyjątkowym w skali całego kraju.

O wyjątkowości tego miejsca stanowi nie tylko szeroki asortyment – klienci mają do dyspozycji ponad 15 tys. produktów, ale przede wszystkim połączenie tradycyjnej formy zakupów z zakupami online. Na 19 interaktywnych ekranach klient ma możliwość domówienia produktów ze sklepu online Dzięki temu klient zyskuje dostęp do 16 500 produktów spożywczych dostępnych w sklepie internetowym eCarrefour.pl oraz ok. 6 000 produktów niespożywczych z oferty własnej sieci na Carrefour.pl.

By zamówić online wystarczy zainstalować aplikację „Mój Carrefour” a, wybrane towary będą dostarczone pod wskazany adres , przygotowane do odbioru w sklepie lub specjalnie do tego przystosowanym paczkomacie ”Coolomat” znajdującym się przed sklepem.

„Rozwiązanie zastosowane w nowym hipermarkecie to pierwsza implementacja rozwiązań m-commerce w sklepie naszej sieci. Klientowi wystarczy telefon z zainstalowaną aplikacją, aby zamówić produkt, którego nie znalazł w sklepie. Do tego dochodzi też opcja dostawy tego samego dnia na terenie miasta. Dzięki temu możemy praktycznie w czasie rzeczywistym reagować na potrzeby naszych klientów – mówi Ronan Martin, Dyrektor Operacji w Carrefour Polska.” 

Sklep w Promenadzie to podsumowanie naszych prac prowadzonych od kilku lat i opracowanych przez nas technologii i innowacji. Jest to przykład wdrożenia strategii Omnikanałowej i kierunek, w którym chcemy podążać na polskim rynku – wyznaczać trendy i implementować pionierskie pomysły – dodaje.

 

Carrefour Pro zaskakuje już od wejścia. Nie znajdziemy tu tradycyjnej organizacji przestrzeni – kasy samoobsługowe zlokalizowane są w głębi sklepu, zapraszając klienta aby wszedł i dając więcej przestrzeni. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, klient może oddać się robieniu zakupów w oparciu o nowoczesne technologie.

Usługa Scan&Go, znana z innych sklepów  marki, jest zastosowana również tutaj. Klient za pomocą aplikacji „Mój Carrefour” sam może skanować QR kody towarów i płacić za wszystko telefonem w aplikacji. 

Carrefour Pro to jednak nie tylko technologiczne centrum retail w Polsce, ale przede wszystkim hipermarket, gdzie klient znajdzie nowe concepty sprzedaży, takie jak część restauracyjną zlokalizowaną w samym sercu sklepu. To rozwiązanie umożliwia klientowi zakup dań gotowych  – sałatek, sushi, tapas, słodyczy, świeżych soków czy dań z przygotowywanego na miejscu menu lunchowego.

Z dumą możemy powiedzieć, że jako MAGO SA mieliśmy wkład w powstanie tego unikalnego w skali kraju sklepu. W Carrefour Pro możecie Państwo znaleźć nasze regały sklepowe CX wraz z akcesoriami i oświetleniem. Dostarczyliśmy również mniej standardowe rozwiązania jak półki druciane czy też skrzynie zwieńczające regały.

Zapraszamy do odwiedzenia Carrefour Pro w warszawskiej Promenadzie i przetestowania zastosowanych rozwiązań, które wyznaczają trendy, za którymi podążą pozostałe marki z branży retail.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!