Carrefour Pro – hipermarket przyszłości

Pierwszy Carrefour Pro w Polsce już otwarty!

W warszawskiej Promenadzie otworzono najnowocześniejszy koncept sieci Carrefour – sklep łączący w sobie tradycyjną formę zakupów z zakupami online.

Nowy sklep skupia w sobie innowacyjne rozwiązania opracowane przez MAGO SA w ramach strategii Omnichanel. Na powierzchni 2000 m2 zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania digital w Polsce, czyniąc ten hipermarket wyjątkowym w skali całego kraju.

O wyjątkowości tego miejsca stanowi nie tylko szeroki asortyment – klienci mają do dyspozycji ponad 15 tys. produktów, ale przede wszystkim połączenie tradycyjnej formy zakupów z zakupami online. Na 19 interaktywnych ekranach klient ma możliwość domówienia produktów ze sklepu online Dzięki temu klient zyskuje dostęp do 16 500 produktów spożywczych dostępnych w sklepie internetowym eCarrefour.pl oraz ok. 6 000 produktów niespożywczych z oferty własnej sieci na Carrefour.pl.

By zamówić online wystarczy zainstalować aplikację „Mój Carrefour” a, wybrane towary będą dostarczone pod wskazany adres , przygotowane do odbioru w sklepie lub specjalnie do tego przystosowanym paczkomacie ”Coolomat” znajdującym się przed sklepem.

„Rozwiązanie zastosowane w nowym hipermarkecie to pierwsza implementacja rozwiązań m-commerce w sklepie naszej sieci. Klientowi wystarczy telefon z zainstalowaną aplikacją, aby zamówić produkt, którego nie znalazł w sklepie. Do tego dochodzi też opcja dostawy tego samego dnia na terenie miasta. Dzięki temu możemy praktycznie w czasie rzeczywistym reagować na potrzeby naszych klientów – mówi Ronan Martin, Dyrektor Operacji w Carrefour Polska.” 

Sklep w Promenadzie to podsumowanie naszych prac prowadzonych od kilku lat i opracowanych przez nas technologii i innowacji. Jest to przykład wdrożenia strategii Omnikanałowej i kierunek, w którym chcemy podążać na polskim rynku – wyznaczać trendy i implementować pionierskie pomysły – dodaje.

 

Carrefour Pro zaskakuje już od wejścia. Nie znajdziemy tu tradycyjnej organizacji przestrzeni – kasy samoobsługowe zlokalizowane są w głębi sklepu, zapraszając klienta aby wszedł i dając więcej przestrzeni. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, klient może oddać się robieniu zakupów w oparciu o nowoczesne technologie.

Usługa Scan&Go, znana z innych sklepów  marki, jest zastosowana również tutaj. Klient za pomocą aplikacji „Mój Carrefour” sam może skanować QR kody towarów i płacić za wszystko telefonem w aplikacji. 

Carrefour Pro to jednak nie tylko technologiczne centrum retail w Polsce, ale przede wszystkim hipermarket, gdzie klient znajdzie nowe concepty sprzedaży, takie jak część restauracyjną zlokalizowaną w samym sercu sklepu. To rozwiązanie umożliwia klientowi zakup dań gotowych  – sałatek, sushi, tapas, słodyczy, świeżych soków czy dań z przygotowywanego na miejscu menu lunchowego.

Z dumą możemy powiedzieć, że jako MAGO SA mieliśmy wkład w powstanie tego unikalnego w skali kraju sklepu. W Carrefour Pro możecie Państwo znaleźć nasze regały sklepowe CX wraz z akcesoriami i oświetleniem. Dostarczyliśmy również mniej standardowe rozwiązania jak półki druciane czy też skrzynie zwieńczające regały.

Zapraszamy do odwiedzenia Carrefour Pro w warszawskiej Promenadzie i przetestowania zastosowanych rozwiązań, które wyznaczają trendy, za którymi podążą pozostałe marki z branży retail.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.