Rozwiązania MAGO w nowej BIEDRONCE w Raszynie

W czwartek, 25 października br., o godz. 7:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w Raszynie, przy ul. Sportowej 1.

 

Jest nam niezmiernie miło, że w nowym koncepcie znalazły się rozwiązania MAGO, takie jak: nadstawki koszy promocyjnych, regały przyścienne, regały mobilne dla sekcji nowości i wyprzedaży, zabudowy regałowe w strefie przykasowej. W raszyńskiej Biedronce została zainstalowana także linia naszych kas. Boksy MAGO zostały dostosowane do indywidualnych założeń i projektu architektonicznego sieci.

Biedronka w Raszynie to sklep przygotowany wg. konceptu, który opiera się na nowym, zoptymalizowanym ustawieniu produktów, bardziej przystępnym dla klientów. Zgodnie z nim wyeksponowane są poszczególne kategorie artykułów, wydzielone strefy np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, promocjami, nowościami, itp. Wygodę i komfort zakupów zapewnia również przestronny parking usytuowany przed sklepem.

Biedronka to sieć sklepów ciesząca się ogromną popularnością w Polsce. Właścicielem marki jest portugalska spółka akcyjna należąca do konsorcjum Jeronimo Martins. Pod względem liczby sklepów prowadzonych w naszym kraju jest to największa sieć handlowa w Polsce – ponad 2000 sklepów.

Sklepy Biedronka są doskonale znane i lubiane przez wszystkich Polaków, zarówno ze względu na szeroką ofertę produktów, jak i na niskie ceny czy wiele atrakcyjnych promocji.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.