EuroShop 2020

Niezmiernie przyjemnie było nam gościć Państwa na naszym stoisku podczas EuroShop 2020.

Podczas tegorocznej edycji EuroShop zaprezentowaliśmy takie rozwiązania jak: magazyn automatyczny, DSM – cyfrową mapę sklepu, etykiety elektroniczne, boksy kasowe: tradycyjne i samoobsługowe, oświetlenie: regałowe i obiektów handlowych, jak również nowe regały oraz rozwiązania ekspozycyjne uzbrojone w inteligencję, dzięki którym sieci handlowe uzyskują dane niezbędne w procesie optymalizacji sprzedaży.

Absolutnie przełomowym rozwiązaniem, które skupiało uwagę naszych gości była mobilna kasa samoobsługowa CLEVE®, która jest najlepszym dowodem na to, że PRZYSZŁOŚĆ NIE CZEKA W KOLEJCE!

CLEVE® to absolutnie przełomowe rozwiązanie, dzięki któremu cały proces zakupów w sklepie klient może przeprowadzić samodzielnie. Praktycznie bez wsparcia personelu. Niebywałą korzyścią dla klienta jest fakt, że z wózkiem CLEVE® nie stoi się w kolejce. Precyzyjnie można dopasować ofertę sklepu do konkretnego klienta. Implementacja naszego rozwiązania nie tylko zwiększa lojalność klientów, ale również zmniejsza koszty prowadzenia placówki handlowej. CLEVE® stanowi również duże odciążenie dla pracy personelu sklepu, a możliwość stosowania technik: cross- sellingu i up-sellingu zapewnia sieciom handlowym osiągać zaplanowane wyniki sprzedażowe.

 

Reasumując, jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że zaprezentowane przez nas innowacyjne rozwiązania dla przestrzeni handlowej spotkały się z dużym zainteresowaniem, a rozmowy z Państwem były na tyle interesujące, że będziemy mogli je kontynuować

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.