Konfigurator Boksów Kasowych

Z myślą o najbardziej wymagających klientach i celem lepszego dopasowania się do indywidualnych potrzeb stworzyliśmy narzędzie – Konfigurator boksów kasowych MAGO.

Dzięki naszemu rozwiązaniu można wg własnych potrzeb i kryteriów, od podstaw, stworzyć swój własny projekt kasy sklepowej w zaledwie kilku krokach.

 

W naszym konfiguratorze, z łatwością, można określić konkretne cechy, jakie powinien posiadać boks kasowy. Dla lepszego dopasowania kasy sklepowej wg indywidualnych potrzeb opracowaliśmy, do wyboru, ponad 10 parametrów takich jak: długość taśmy, szerokość i wielkość kosza odkładczego, możliwość wyboru kasetki oraz wachlarza różnorodnych akcesoriów (m.in.: uchwytu na pin pad, masztu z oznaczeniem numerycznym kasy).

 

Nasz konfigurator oparty jest na szlagierowej bazie boksów kasowych MAGO Q5. Wystarczy wybrać odpowiedni model z bazy boksów MAGO Q5,

określić wszystkie parametry, dobrać potrzebne akcesoria i kolor.

Jednocześnie można skonfigurować kilka modeli kas i porównać jak wyglądają w środowisku 3D. Ostatni krok w konfiguratorze to przesłanie wybranego złożenia boksu kasowego do opiekuna handlowego w MAGO, który skosztorysuje otrzymany model i określi termin realizacji zamówienia.

 

Oprócz konfiguratora boksów kasowych MAGO w wersji na komputery stacjonarne opracowaliśmy mobilny konfigurator boksów kasowych w naszej aplikacji mobilnej MAGO. Aplikację AR Shopfitting można pobrać na stronie mago.com lub bezpośrednio w Apple App Store, bądź też wpisując w wyszukiwarkę internetową nazwę aplikacji MAGO AR Shopfitting.

W mobilnym konfiguratorze boksów kasowych, dzięki rozszerzonej rzeczywistości AR, można skonfigurować boks kasowy w dowolnym miejscu – sklepie czy punkcie handlowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik jest w stanie jak najlepiej dopasować boks kasowy do swojego biznesu i „na żywo” zobaczyć go na wybranej przestrzeni, eliminując w ten sposób pomyłki i rozczarowania wynikające z błędnego doboru boksu kasowego.

 

Mamy nadzieje, że zarówno konfigurator boksów kasowych w aplikacji mobilnej MAGO AR Shopfitting, jaki i w wersji na komputery stacjonarne zdobędzie Państwa uznanie i będzie pomocnym narzędziem w Państwa biznesie.

Zapraszamy do zapoznania się z  Konfiguratorem Boksów Kasowych

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.