Wiosna to idealny czas na odświeżenie wystroju sklepu i przyciągnięcie uwagi klientów. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na zwiększenie sprzedaży, warto zainwestować w stojaki promocyjne i stoły ekspozycyjne. Teraz możesz skorzystać z naszej wiosennej promocji i kupić je w atrakcyjnych cenach!

Produkty w promocji

product

MOBILNY STOJAK KOSMETYCZNY

Mobilny stojak do ekspozycji produktów drogeryjnych. Ze względu na konstrukcje może stać samodzielnie lub w otoczeniu regałów – tworząc stoisko tematyczne. Świetnie sprawdzi się na promocjach lub przy wprowadzaniu nowych produktów.​
product

GONDOLA DROGERYJNA

Gondola drogeryjna przeznaczona do ekspozycji produktów drogeryjnych. Opcjonalnie można zamontować toper, grafikę na piance lub kaseton. Standardowo regał wyposażony jest w mono tył bez grafiki. Przegrody pokazane na wizualizacji są elementem dodatkowym.
product

STOJAK DEKORACYJNY

Stojak o kształcie gondoli przeznaczony do sprzedaży dekoracji, kosmetyków i produktów impulsowych. Wyposażony jest w odbojnik. Prezentowany toper jest elementem opcjonalnym. Dostępnych jest wiele wariantów kolorystycznych. Dostęp do produktów z każdej strony ekspozytora.
product

ZESTAW DEKORACYJNY

Zestaw stołów przeznaczony do sprzedaży szerokiej gamy produktów. Stoły można dowolnie ustawiać, dzięki temu można je idealnie dopasować do każdej powierzchni sklepu.
product

STOŁY DO DEKORACJI

Zestaw dekoracyjny składający się z dwóch nowocześnie wykonanych stołów. Stoły idealnie nadają się do ekspozycji różnego rodzaju produktów. Kompaktowość i uniwersalność powodują, że pasują do każdego formatu sklepu.
product

EKSPOZYTOR IMPULSOWY

Ekspozytor przeznaczony do sprzedaży produktów impulsowych.​ Prezentowany toper jest elementem opcjonalnym.​ Stojak jest mobilny i można dowolnie zmieniać jego ustawienie w sklepie. Zestaw kół można wymienić na inne rozwiązanie mocujące do podłoża.
product

MINI REGAŁ IMPULSOWY

Mini regał przykasowy idealny do sprzedaży produktów impulsowych. Prezentowana grafika komunikacyjna jest elementem opcjonalnym. Stojak wyposażony jest w półki i wieszaki, co pozwala na maksymalne wykorzystanie jego powierzchni ekspozycyjnej.
product

EKSPOZYTOR NA DESKOROLKI

Ekspozytor idealnie sprawdzi się do sprzedaży sprzętu i akcesoriów sportowych. Wymiary stojaka pozwalają na jego dowolne ustawienie w sklepie.
product

STOJAK ROWEROWY

Stojak schodkowy przeznaczony do ekspozycji i sprzedaży rowerów. Stabilna, trwała konstrukcja z możliwością modyfikacji. Dostępnych jest wiele wariantów kolorystycznych.
product

STOJAK NA HULAJNOGI

​ Mini stojak przeznaczony do ekspozycji i sprzedaży hulajnóg. Stabilna, trwała konstrukcja z możliwością modyfikacji. Stojak może stać samodzielnie lub w otoczeniu innych regałów przeznaczonych do sprzedaży sprzętu sportowego.
product

UNIWERSALNY STÓŁ EKSPOZYCYJNY

Stół łączący stal z drewnem. Jest mobilny co czyni go uniwersalnym i wygodnym w użytkowaniu rozwiązaniem. Idealnie nadaje się do ekspozycji szerokiej gamy produktów. ​ Istnieje możliwość personalizacji konstrukcji pod indywidualne zamówienie.
Pobierz broszurę
MAGO