PETERSBURSKI HIPERMARKET LENTA W NOWEJ ODSŁONIE

Rok wcześniej w petersburskim hipermarkecie wybuchł pożar, który całkowicie zniszczył obiekt. Na szczęście podczas pożaru żaden z pracowników i klientów nie doznał obrażeń.

Po tym przykrym wydarzeniu firma zdecydowała się na generalny remont sklepu i ponowne otwarcie sali sprzedaży w całkowicie nowym formacie.

 

BIGGEST CHOICE, BEST PRICE, BEST LOCAL PRODUCTION

Nowy koncept miejskiego hipermarketu LENTA został oparty na kilku głównych założeniach: największy wybór, najlepsze ceny, najlepsze produkty lokalnych dostawców

 

NOWY PRZYJAZNY FORMAT

Oddział rosyjski MAGO uczestniczył w remodelingu sali sprzedaży o powierzchni 8000 m2. Nowoczesna zabudowa sklepu została wykonana w oparciu o nasze sprawdzone systemy: MEGA oraz HX z integracją.

Dzięki prostym konstrukcjom – metalowym ramom i siatkom udało się uzyskać nowoczesną przestrzeń handlową. Starannie przemyślany podział sali sprzedaży na strefy tworzy przyjazną atmosferę i zachęca do zakupów. Z daleka widać duże nazwy działów, inspirujące i motywujące do kupowania komunikaty: „Przepis dnia”, „Doskonały wybór”, „Wybór najlepszych odmian”, „Szybko i smacznie”. Dzięki emocjonalnej nawigacji hipermarket jest bardzo przyjazny dla klientów.

W petersburskim sklepie LENTY są dwa wejścia na sale sprzedaży. Pierwsze dedykowane jest klientom, którzy chcą zrobić szybkie zakupy spożywcze. Natomiast drugie -przeznaczone do „dużych zakupów „prowadzi” klientów przez bardzo zróżnicowaną strefę non-food do pozostałych działów w sklepie.

 

SIEĆ LENTA

LENTA jest jedną z największych sieci handlowych w Rosji. Obecnie pod szyldem sieci działa 248 hipermarketów i 131 supermarketów w 88 miastach. Codziennie sklepy sieci odwiedza milion klientów. Codziennie kartami lojalnościowymi sieci posługuje się 15 milionów użytkowników. Lenta zatrudnia 50 tys. osób. Średnia powierzchnia hipermarketów „miejskich” LENTA wynosi 5 000 m2. Asortyment produktów wynosi 32 000 SKU.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy brać udział w tym projekcie.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.