Regały na warzywa i owoce w Intermarché

Kolejny udana realizacja dla sieci Intermarché za nami. Współpraca z tak wymagającym klientem to prawdziwe wyzwanie, tym bardziej cieszymy się, że wcześniejsze nasze realizacje znalazły uznanie i powierzono nam kolejny projekt dla tej sieci Tym razem wyposażyliśmy sklep Intermarche w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fredry 10.

Nowoczesne wyposażenie sklepowe MAGO pozytywnie wpływa na zwiększenie atrakcyjności ekspozycji, stworzenie niezapomnianych doświadczeń zakupowych a tym samym na wzrost zysków ze sprzedaży.

Oprócz naszego standardowego wyposażenia regałowego o perforacji Cx 25 zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy do sklepu ekspozytory na warzywa i owoce. w różnych wariantach. Z dostawkami i bez dostawek oraz w trzech różnych wymiarach.

Warto podkreślić, że zarówno regały i wyspy warzywne zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo, zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym regały i wyspy warzywne są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i eleganckie. Zabudowa wysp na owoce i warzywa opiera się na solidnym metalowym stelażu z dodatkami z płyty laminowanej oraz szufladami do przechowywania. Górna część ekspozytora została wykonana ze stali nierdzewnej ze względu na kontakt z produktami spożywczymi.

Nowoczesny i ergonomiczny projekt zwiększa prezentację produktów, co z kolei zachęca klientów do ich zakupu. Z kolei przemyślana budowa konstrukcji sprzyja przechowywaniu warzyw i owoców w odpowiedniej temperaturze oraz zapewniają optymalną wentylację, co pozytywnie wpływa na jakość i świeżość artykułów.

Dzięki projektom i rozwiązaniom regałowym MAGO klienci mają dostęp do jeszcze lepszych i bardziej funkcjonalnych rozwiązań, a sklepy zyskują na efektywności, wydajności, a w konsekwencji za zwiększeniu obrotów.

Po więcej informacji związanych z rozwiązaniami MAGO zapraszamy na Naszą Stronę

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.