10 listopada w Rzgowie koło Łodzi zostało otwarte centrum florystyczno- dekoracyjne – FloraDekora.pl. To miejsce, które łączy w sobie 4 branże: florystykę, dekoracje, artykuły party i artykuły sezonowe. Na powierzchni 1 500 metrów kwadratowych dostępnych jest ponad 25 000 różnorodnych artykułów oraz mnóstwo oryginalnych i niespotykanych dotąd akcesoriów.
Wśród produktów florystycznych znajdują się kwiaty żywe cięte i sztuczne oraz florystyczne siatki, gąbki, druciki, tiule, organzy, satyny i wiele innych produktów. Na miejscu znajduje się nowoczesna chłodnia kwiatowa, która zapewnia optymalne warunki dla przechowywania żywych kwiatów. Dział dekoracyjny oferuje gotowe dekoracje do postawienia lub powieszenia, a także artykuły DIY oraz produkty do szydełkowania, robienia na drutach, czy scrapbookingu. Z kolei w dziale party można znaleźć gotowe stroje i gadżety imprezowe na każdą okazję.
Ten niezwykły obiekt łączący w sobie sklep i hurtownię został wyposażony w rozwiązania MAGO takie jak: regały przyścienne z integracją, gondole, uchwyty na wazony do kwiatów.
W sumie dostarczyliśmy około 25 ton zabudowy z metalu.
Strefa przykasowa została wyposażona w tradycyjne boksy kasowe MAGO.
FloraDekora.pl to innowacyjne centrum, które będzie zaopatrywać klientów hurtowych oraz detalicznych.