Aplikacja MAGO AR – rewolucja w wyposażeniu sklepowym!

Skoro w wirtualnej przymierzalni od pewnego czasu można już zweryfikować zakup sukienki czy spodni to, dlaczego by w podobny sposób nie przekonać się do zasadności zakupu mebli sklepowych? 

I właśnie tym tropem poszliśmy projektując aplikację Mago AR Shopfitting, dzięki której detaliści, właściciele sklepów czy menadżerzy mogą już teraz optymalnie zagospodarować przestrzeń w sali sprzedaży: wybrać najlepiej dopasowane do wnętrza meble i odpowiednio je ustawić. To pierwsza tego typu aplikacja w branży wyposażenia sklepowego na świecie.

Dzięki aplikacji Mago AR Shopfitting meble mogą być tak dopasowane do wnętrza sklepu, jakby były zrobione na zamówienie! 

Aplikacja funkcjonuje w oparciu o rzeczywistość rozszerzoną (AR – z ang. augmented reality) – technologię, która łączy świat wirtualny ze światem rzeczywistym za pomocą różnego rodzaju urządzeń przetwarzających obraz, np. kamer, smartfonów czy tabletów. Teraz AR dzięki naszej firmie wkracza do wnętrza placówek handlowych – w ten sposób bez mierzenia i montażu można „przymierzyć” za pomocą smartphona mebel w dowolnej przestrzeni handlowej. 

 

Jak to działa? To proste – po uruchomieniu aplikacji w smartfonie automatycznie włącza się kamera. Obiektyw należy skierować na fragment sklepu, w którym miałby stanąć nowy mebel. Po krótkiej konfiguracji można rozpocząć wirtualne przymiarki sprzętów z szerokiej oferty Mago. W aplikacji występują trzy główne grupy produktów – regały sklepowe, boksy kasowe oraz stojaki i stoły promocyjne. Po wyborze mebla można go dowolnie obrócić, obejrzeć z każdej strony, zwiększyć lub zmniejszyć i dopasować do sprzętów stojących obok.

 

 

Aplikację AR Shopfitting można pobrać na stronie mago.com lub bezpośrednio w Apple App Store bądź też Google Play wpisując nazwę aplikacji MAGO AR Shopfitting

 

Poniżej przedstawiamy działanie naszej aplikacji w sklepie!

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.