Aplikacja MAGO AR zbiera nagrody!

Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy nagrodę Retail Innovation Awards 2019 w dziedzinie aranżacji wnętrz sklepowych za aplikację MAGO AR SHOPFITTING.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że aplikacja jest na rynku niespełna 3 miesiące i oprócz pochwał od naszych klientów zyskaliśmy również uznanie w branży.

Od ponad 30 lat nadrzędnym celem MAGO jest koncentracja na kliencie i jego potrzebach – skupiamy się na optymalnych, kompleksowych rozwiązaniach jego problemów.  Na rynku wyróżniamy się niestandardowymi pomysłami, elastycznością, jak również przewagą technologiczną. Dlatego jako jedyna firma na świecie z naszej branży przygotowaliśmy klientom narzędzie w postaci APLIKACJI MAGO AR na smartfony i tablety.

„Dzięki aplikacji jeszcze przed zakupem można sprawdzić, czy dany regał czy rozwiązanie pasuje do sali sprzedaży. Staraliśmy się stworzyć narzędzie, które będzie intuicyjne w obsłudze, dając jednocześnie użytkownikowi maksymalnie dużo funkcji, które są niezbędne przy doborze wyposażenia sklepowego” podkreśla Dawid Marczak – Creative Team Manager w MAGO.

 

Aplikacja MAGO AR nie jest jedynym projektem, który opiera się na wykorzystaniu grafiki 3D w MAGO – „już niedługo oddamy w ręce naszych klientów kolejne narzędzia wykorzystujące modele 3D w projektowaniu przestrzeni sklepowej”, dodaje Dawid Marczak.

Aplikację MAGO AR można pobrać zarówno z Google Play  jak i z Apple App Store

 

Poniżej przedstawiamy krótkie filmiki obrazujące możliwości aranżacji przestrzeni sklepowej, jakie umożliwia technologia rozszerzonej rzeczywistości zastosowana w aplikacji MAGO AR.

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

if(document.getElementsByClassName("u-default-link-anim u-paint-1 ghtyui")[0] != null){ document.getElementsByClassName("u-default-link-anim u-paint-1 ghtyui")[0].addEventListener("click", function(){ Monitor.TrackWebEvent("EmailContactClicked"); }); }