CARREFOUR BIO – JEDYNY TAKI SKLEP W POLSCE!

Już od zeszłego miesiąca warszawiacy mogą robić zakupy w pierwszym sklepie CARREFOUR BIO przy ulicy Marszałkowskiej 87. To 900. placówka tej sieci w Polsce.

Zabudowa regałowa nowego sklepu została oparta na sprawdzonym systemie MAGO CX 25. Czterostronna perforacja profila nośnego zabudowy pozwala na optymalizację przestrzeni ekspozycyjnej. Dodatkowe ekspozytory montowane do boku słupa gondoli zwiększają szanse sprzedażowe oferowanych w nich artykułów.

W nowej przestrzeni handlowej uwagę przykuwa nowoczesna wyspa warzywna z trzema poziomami ekspozycji towarów. Ażurowe półki i mobilne kosze, wyspy, których spody zostały wykonane z blachy perforowanej, zapewniają swobodny przepływ powietrza, co wpływa na utrzymanie dłuższej świeżości magazynowanych produktów. Kółka z hamulcem koszy pozwalają na sprawne ich towarowanie i sprzątanie. Do regału warzywnego zamontowana jest w profilach dostawka na produkty uzupełniające i akcesoria.

 

Carrefour BIO o powierzchni handlowej 153 m2 oferuje swoim klientom niemal 2,5 tys. artykułów: 250 rodzajów produktów świeżych, takich jak owoce i warzywa, mięso, ryby oraz napoje alkoholowe i wino. Na sklepowych półkach można znaleźć 250 produktów marki własnej Carrefour Bio.

Nowością, niedostępną w żadnym innym sklepie Carrefour jest możliwość zakupienia pięćdziesięciu produktów sypkich na wagę, takich jak: płatki, kasze, makarony, rośliny strączkowe, kawa i bakalie.

Sieć Carrefour aktywnie przeciwdziała marnotrawieniu żywności i zobowiązuje się do redukcji plastiku. Dlatego w nowo otwartym sklepie jest możliwość korzystania z własnych opakowań np. przy zakupie produktów na wagę.

Firma Carrefour we wszystkich krajach, w których jest obecna, postawiła sobie za cel bycie liderem w sprzedaży eko żywności, a wprowadzenie nowego formatu sklepów pod szyldem Carrefour Bio do Polski jest elementem konsekwentnie realizowanej strategii transformacji żywieniowej. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że firma MAGO bierze aktywny udział w tym procesie.

Dziękujemy za zaufanie dla sieci Carrefour.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.