ROZWIĄZANIA WOLNOSTOJĄCE POS&POP – WSPARCIE SPRZEDAŻY W SEKCJI OGRÓD I NARZĘDZIA

Stojaki wolnostojące jako efektywne wsparcie sprzedaży: stojaki na kwiaty i na narzędzia ogrodowe.

Nasze rozwiązania POS&POP ustawione w przestrzeni handlowej i w strefach przykasowych realizują główny cel – SPRZEDAŻ!

Ekspozycja produktów poza ciągiem regałowym to wyzwanie dla każdego sklepu. W MAGO znakomicie to rozumiemy. Dlatego nasze rozwiązania projektujemy w taki sposób, aby przyciągały uwagę klienta, ułatwiały aranżację przestrzeni handlowej i pozwalały obsłudze sklepu na sprawne umieszczenie tam produktów. Sprzedaż towaru jest Twoim priorytetem, a sposób jego ekspozycji ma zachęcać do kupna tu i teraz.

Sezon ogrodowy w pełni!

product

Stojak na kosiarki

Dedykowany stojak z możliwością jednoczesnej prezentacji urządzenia i opakowań zbiorczych.
product

Stojak na kosiarki dwupoziomowy

Przeznaczony do prezentacji większej ilości urządzeń na jednym ekspozytorze
product

Stojak na narzędzia ogrodowe

Wielofunkcyjne rozwiązanie, dzięki któremu Twój klient znajdzie potrzebne artykuły w jednym miejscu, a Ty sprzedasz więcej.
product

Stojak na narzędzia

Idealne rozwiązanie do ekspozycji narzędzi ogrodowych z trzonkiem (np.: grabie, wałki malarskie, miotły). Konstrukcja umożliwia montaż płyty w podstawie stojaka.
product

Stojak na kwiaty

Doskonałe rozwiązanie do ekspozycji artykułów z działu "Dom i ogród". Pięć poziomów kaskadowo ułożonych półek sprawia, że stojak sprawdza się zarówno przy kasie, w strefie promocyjnej, a w wersji outdoorowej (ze specjalnie zabezpieczoną powłoką) przed wejściem do sklepu.
product

Stojak na kwiaty cięte

Ta mobilna ekspozycja skutecznie prezentuje kwiaty cięte i doniczkowe. Rama nośna stojaka z perforacją 25 mm zapewnia duży zakres regulacji półek, co pozwala na ekspozycję zróżnicowanych produktów na jednym stojaku.
product

Stojak na nasiona

Uniwersalna konstrukcja z kraty z możliwością umieszczenia brandingu w górnej części stojaka. Odkręcane stopy ułatwią transport ekspozytora.
product

Stojak na prasę i akcesoria

Dzięki mobilnej konstrukcji i kompaktowym wymiarom stojaka z łatwością można go umieścić na różnych przestrzeniach handlowych. Ustawiony przy kasie zwiększa sprzedaż akcesoriów i prasy.
product

Stojak przykasowy z półkami

Bardzo skuteczne rozwiązanie do wsparcia sprzedaży przy kasie. Perforacja 50 mm zapewnia duży zakres regulacji półek.
product

Stojak z brandingiem

Jedno rozwiązanie do obsługi różnych produktowych kampanii sezonowych. Uniwersalna i wielofunkcyjna konstrukcja stojaka pozwala na szybką zmianę ekspozycji. Raz może być to ekspozytor do wspierania sprzedaży chemii budowlanej, a po zmianie akcesoriów do stojaka i elementów graficznych sprawdzi się w dziale "Ogród".
product

Kosz wrzutowy

Kosz wrzutowy druciany z podwójnym niezależnie regulowanym dnem i przegrodą to doskonałe narzędzie wspierające sprzedaż artykułów promocyjnych. Komplet handlowy zawiera: boki zintegrowane z nogami, boki długie, podwójny spód, przegrodę kosza, kółka (dwa z hamulcami).
product

Stojak z koszami

Drobne akcesoria sprzedawane luzem najlepiej umieścić w koszach wrzutowych. Na jednym stojaku znajdują się aż trzy poziomy ekspozycyjne.
product

Stojak na glazurę

Im większa powierzchnia ekspozycji płytek, tym łatwiej Twojemu klientowi zobaczyć, jak będzie wyglądał efekt końcowy po ich ułożeniu i podjąć decyzję o zakupie glazury.
product

Stojak z uchwytem reklamowym

Wyróżniaj informacje o promocjach i ofertach specjalnych na naszych stojakach reklamowych. Aktywuj impuls zakupów Twojego klienta i zwiększ zyski!
FORMULARZ