25 lecie Lewiatana

W dniu 25 maja 2019 r. hala EXPO XXI w Warszawie gościła franczyzobiorców sieci Lewiatan. Zjazd zorganizowano z okazji 25-lecia działalności Lewiatana na polskim rynku. Do stolicy z całej Polski przybyli licznie właściciele sklepów z 16 spółek operatorskich Lewiatana, by uroczyście świętować jubileusz.

Nasza firma miała również przyjemność świętowania jubileuszu Lewiatana i prezentacji rozwiązań MAGO dla uczestników zjazdu.

W specjalnie zaaranżowanej strefie technologii prezentowaliśmy nasz dwufunkcyjny boks kasowy z głowicą Spinakerr. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy, nasz boks kasowy może pełnić dwie funkcje: tradycyjnego boksu sklepowego, który obsługiwany jest przez kasjera oraz boksu samoobsługowego.

Ogromnym zainteresowaniem uczestników wydarzenia cieszył się nasz inteligentny regał na wino, który dzięki systemowi digital signage wchodzi w interakcje z klientem sklepu informując o produkcie, a jednocześnie może sugerować zakup artykułów komplementarnych.

Zaletą inteligentnych rozwiązań jest zbieranie i analizowanie danych dotyczących sprzedaży w czasie rzeczywistym, np.: w jakich dniach czy godzinach klienci kupują dany produkt, w jakiej lokalizacji sklepu, jaki wpływ na klientów ma reklama na nośnikach digital signage, które marki czy wielkości opakowań preferują klienci. Dodatkowo możemy określić, ile razy dany produkt był podniesiony z półki i odłożony z powrotem. Na bieżąco możemy obserwować reakcje klientów na różnego rodzaju okazje zakupowe i akcje promocyjne. Dzięki danym jakie uzyskujemy można wesprzeć zarządzanie obsługą sklepu lub merchandiserów, co w konsekwencji ma wpływ na wydajności i optymalizację pracy i kosztów.

 Uczestnicy wydarzenia byli żywo zainteresowani naszym systemem

Do zarządzania asortymentem sklepu – DSM. To rozwiązanie w znaczący sposób wpływa na wzrost efektywności sprzedaży w sklepie, m.in. poprzez:

– zarządzanie cenami

– automatyzację wielu procesów na sali sprzedaży (zmiana cen, szybkie odnalezienie artykułu na półce).

 Jesteśmy przekonani, że sukces naszych rozwiązań na zjeździe przełoży się już wkrótce na atrakcyjne zamówienia!

Poniżej prezentujemy krótki film z wydarzenia

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.