Innowacyjny system regałowy MAGO ONE w AUCHAN 

MAGO ONE to innowacyjny system regałowy, zaprojektowany z myślą o różnych branżach handlowych. Stworzony na potrzeby sklepów: spożywczych, odzieżowych, elektronicznych i wielu innych. Niezależnie od tego, czy eksponowane będą na nim: świeże pieczywo, soczyste owoce i warzywa, czy też elektronika lub małe AGD, MAGO ONE sprawdzi się doskonale, podnosząc poziom jakości prezentacji towarów. 

Jedną z kluczowych cech wyróżniających MAGO ONE jest jego modułowa konstrukcja. Ta elastyczność umożliwia dostosowanie i rozbudowę systemu zgodnie z indywidualnymi potrzebami danej placówki handlowej. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów i półek, system jest dostosowany zarówno do mniejszych sklepów typu convinience, jak i dużych, wielkopowierzchniowych hipermarketów. 

Nowoczesny i funkcjonalny design systemu MAGO ONE jest zasługą naszych projektantów. Już na pierwszy rzut oka zauważamy estetykę i ergonomiczne rozwiązania, które sprawiają, że regał ten wyróżnia się na tle innych. 

Jednym z najbardziej efektownych elementów jest dyskretne oświetlenie LED wbudowane w krańcową nogę stołu ekspozytora. To rozwiązanie nie tylko w atrakcyjny sposób podkreśla prezentowane produkty, ale przyciąga uwagę kupujących. Dlatego może być idealnym miejscem do sprzedaży towarów promocyjnych. 

Duża sezonowość i szybkie rotacje towarów w sklepach wymagają nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dlatego, specjalnie z myślą o pracownikach sklepów, system MAGO ONE jest prostoty w montażu, nie wymaga skomplikowanych narzędzi ani wykwalifikowanego personelu żeby go złożyć. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo zrealizowanego w sklepie AUCHAN, po wdrożeniu MAGO ONE.

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO