INTELIGENTA LODÓWKA W ROSYJSKIEJ SIECI DETALICZNEJ

Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej walką z korona wirusem, jedna z największych rosyjskich sieci detalicznych, otworzyła swój supermarket w całkowicie nowej odsłonie.

Na nowoczesnej przestrzeni handlowej zostało wdrożonych wiele nowych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, m.in. INTELIGENTA LODÓWKA MAGO.

Dzięki technologii PERFECT DATA spółki z GRUPY MAGO, lodówka została „uzbrojona” w inteligencję, co umożliwia nieograniczony dostęp do informacji o sprzedaży i decyzjach zakupowych klientów sklepu. Zaletą naszych inteligentnych rozwiązań jest zbieranie i analizowanie danych dotyczących sprzedaży w czasie rzeczywistym, np.: w jakich dniach czy godzinach klienci kupują dany produkt, w jakiej lokalizacji sklepu, które artykuły czy wielkości opakowań preferują klienci.

Za pomocą aplikacji mobilnej możemy, na bieżąco, obserwować sprzedaż produktów jaka odbywa się na poszczególnych ekspozytorach. Dzięki informacjom jakie można uzyskać z inteligentnej półki kierownictwo sklepu otrzymuje dane o brakach towaru na półce – OUT OF STOCK. Wówczas personel sklepu w odpowiednim momencie może dostarczyć towar na półkę, tak aby klienci zawsze mieli do dyspozycji w pełni zaopatrzoną lodówkę.

Dodatkowo możemy określić współczynnik odrzuceń bounce rate , czyli ile razy dany produkt był podniesiony z półki i odłożony z powrotem. Na bieżąco możemy obserwować reakcje klientów na różnego rodzaju okazje zakupowe i akcje promocyjne. Dzięki danym jakie uzyskujemy można wesprzeć zarządzanie obsługą sklepu lub merchandiserów, co w konsekwencji ma wpływ na wydajności i optymalizację pracy i kosztów.

Reasumując, jesteśmy w stanie uzbroić w inteligencję każdy ekspozytor w punkcie sprzedaży. Nie ma znaczenia czy jest to lodówka, czy chłodziarka, czy zamrażarka czy po prostu , zwykły tradycyjny regał sklepowy.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji video naszych inteligentnych rozwiązań chłodniczych. 

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.