KIERUNEK LIBAN. SUPERMARKET KARIM W BEJRUCIE OTWARTY!

Pierwsza realizacja MAGO w Libanie.

To kolejny rynek zagraniczny, na którym nasza spółka rozwija swoją sieć dystrybucji. Debiut w Libanie jest częścią realizacji planu strategii międzynarodowej ekspansji MAGO.

Zabudowa regałowa sklepu KARIM w Bejrucie, o powierzchni około 200 m kw. została wykonana na naszym sprawdzonym systemie MEGA. To podstawowy system regałów sklepowych produkowany przez MAGO, który poprzez ustawiczne doskonalenie jego elementów i procesu produkcji spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Całkowicie nowatorskim rozwiązaniem w placówce jest opracowana przez MAGO efektowana dostawka promocyjna, której premiera miała miejsce na EuroShop 2020 – największych tarach wyposażenia sklepowego. Ekspozytor dedykowany jest rożnym grupom produktów, m.in.: owocom, ziołom czy winom. Dzięki wyeksponowaniu dodatkowego miejsca na promocje, może być wykorzystywany jako stojak na oferty specjalne lub służyć sprzedaży artykułów sezonowych.

W strefie płatności supermarketu KARIM znalazły się boksy kasowe MAGO Q5. Seria boksów kasowych MAGO Q5 wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, wysoką jakością materiałów wykończeniowych, takich jak: stal nierdzewna, aluminium i tworzywa sztuczne. Nasze boksy dedykowane są różnym typom sklepów, niezależnie od ich wielkości.

Należy podkreślić, że dzięki naszemu działowi logistyki w MAGO wszystkie elementy zabudowy sklepowej zostały dostarczenie w założonym czasie do naszego klienta, zgodnie z jego dyspozycjami. Efektywność dostaw oraz ich niezawodność jest szczególnie pożądana we współpracy z międzynarodowymi klientami.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć supermarketu KARIM.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.