KONCEPT DECO w sieci EPICENTER

Design nowoczesnych rozwiązań sklepowych to już prawie dziedzina sztuki. Doboru odpowiedniego wyposażenia i aranżacji wnętrza handlowego zawsze dokonujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta i charakteru obiektu.

Dla ukraińskiej sieci Epicenter DECO opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy rozwiązania ekspozycyjne dla towarów HOME&DECO.

Strefa regałów została wykonana na bazie konstrukcji ramowej o perforacji 50 mm. Dla uatrakcyjnienia ekspozycji produktów na sali sprzedaży zastosowaliśmy różnorodne modele rozwiązań, takie jak regały przyścienne i gondole. W naszych regałach tyły zostały wykonane z siatki cięto-ciągnionej. Siatka produkowana jest z tego samego kawałka materiału, dlatego nie ma spoin ani łączenia. Taka technologia wytwarzania sprawia, że siatka jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wysoka wytrzymałość siatki sprawia, że idealnie nadaje się ona do formowania, np. w procesie walcowania czy gięcia. Dzięki temu siatka może zostać wykorzystana do wytwarzania najróżniejszych produktów. To wyjątkowe rozwiązanie, oprócz walorów estetycznych i nowoczesnego wyglądu, dzięki ażurowej konstrukcji, zwiększa widoczność oferowanych towarów pomiędzy sklepowymi alejkami.

Zarówno w regałach, jak i gondolach zastosowaliśmy półki wykonane z płyty drewnopodobnej z ogranicznikami czołowymi, które zwiększają funkcjonalność regałów. Dodatkowo regały zostały wyposażone w akcesoria, m.in.: różnego typu stojak na poduszki, talerze, pościele ,obrusy, wieszaki na różnorodne akcesoria, ramki reklamowe i wiele innych.

Stworzona przez nas strefa regałowa dla produktów HOME & DECO doskonale sprawdzi się również dla innych sekcji produktowej, takich jak; zabawki czy alkohole.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.