MAGO na EuroCis 2024

Już za klika dni odbędą się największe targi technologii EuroCIS 2024 w Dusseldorfie. Dlatego naszej firmy, lidera w branży retail nie mogło zabraknąć na tym prestiżowym wydarzeniu. 

Na EuroCis 2024 zaprezentujemy mobilną kasę samoobsługową CLEVER, która jest kluczowym elementem strategii unified commerce – integruje zakupy online z offline oraz oferuje szereg korzyści reteilerom, m.in.: personalizację, podniesienie efektywności procesu sprzedażowego, czy zwiększenie lojalności klientów. 

To flagowe rozwiązanie MAGO, to więcej niż zwykły wózek na zakupy. Łącząc doświadczenie zakupów online i offline, CLEVER skraca czas spędzany przez klientów w strefie płatności do minimum, jednocześnie zwiększając interakcję z nimi. Nie tylko ułatwia zakupy, ale jest wyjątkowym narzędziem dla sprzedawców, umożliwiając lepsze dostosowanie oferty sprzedażowej oraz komunikacji marketingowej z klientami. 

Wózek, podobnie jak kasa samoobsługowa, wyposażony jest w szereg nowoczesnych technologii, w tym dotykowy ekran, skaner i wagę, co pozwala na natychmiastowe skanowanie produktów i płatność bez stania w kolejkach do kasy. 

CLEVER nie tylko wspiera klienta w całym procesie zakupów, ale także zwiększa customer experience, pozyskując unikalne dane o aktywności kupujących , co pozwala retailerom na zoptymalizowanie oferty. Dzięki temu, sklep może dostosować ofertę, promocje, a nawet układ sklepu, poprawiając efektywność działalności punktu handlowego. 

CLEVER to także krok w stronę zrównoważonego rozwoju. Standardowy koszyk zastąpiono torbą wielokrotnego użytku, co ogranicza konieczność kilkukrotnego przepakowywania towarów. Po dokonaniu płatności, klient po prostu zabiera torbę i opuszcza sklep. To rozwiązanie jest naszą odpowiedzią na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz na zwiekszającą się świadomość ekologiczną konsumentów i reteilerów. 

CLEVER jest nie tylko odpowiedzią na obecne potrzeby rynku, ale też kierunkiem, w którym będzie ewoluować cała branża retail. To przede wszystkim skuteczne narzędzie do konkurowania na rynku, gdzie technologia służy zarówno kupującym, jak i sprzedawcom. 

Serdecznie zapraszamy w dniach od 27 -29 lutego do Dusseldorfu na stoisko MAGO na EuroCis 2024 

Hala nr 10 stoisko nr F32 

Czekamy na spotkanie z Wami! #MAGO TEAM 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę >>> clever.mago.com

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO