MAGO na XVII TARGACH GRUPY PSB

Targi Grupy PSB to największe forum branży budowlanej, które jednocześnie jest wyznacznikiem nowych trendów w tym sektorze. To zamknięte wydarzenie organizowane dla partnerów i kontrahentów Polskich Składów Budowlanych.

Jak co roku MAGO prezentuje swoje produkty i rozwiązania dedykowane powierzchniom handlowym. Specjalnie, na to wydarzenie przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę adresowaną do branży DIY, m.in. nasz dwufunkcyjny boks kasowy z głowicą Spinakerr. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy, nasz boks kasowy może pełnić dwie funkcje: tradycyjnego boksu sklepowego, który obsługiwany jest przez kasjera oraz boksu samoobsługowego.

Niebywałym hitem na targach okazała się nasza aplikacja MAGO AR Shopfitting. Teraz dzięki aplikacji opartej na technologii AR – tzw. rozszerzonej rzeczywistości, bez mierzenia i montażu można „przymierzyć” za pomocą smartphona mebel w dowolnej przestrzeni handlowej. W aplikacji występują trzy główne grupy produktów – regały sklepowe, boksy kasowe oraz stojaki i stoły promocyjne. Po wyborze mebla można go dowolnie obrócić, obejrzeć z każdej strony, zwiększyć lub zmniejszyć i dopasować do sprzętów stojących obok.

Jesteśmy przekonani, że sukces naszych rozwiązań na targach przełoży się już wkrótce na atrakcyjne zamówienia!

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.