MEDIA EXPERT WYPOSAŻONY W ROZWIĄZANIA MAGO

Kolejna nasza realizacja zakończona sukcesem. Tym razem dostarczyliśmy nasze rozwiązania do sklepu MEDIA EXPERT RYDUŁTOWY w Złotowie.

Media Expert jest największą siecią RTV AGD w Polsce, a w jej skład wchodzi ponad 480 elektromarketów na terenie całego kraju.

Do sklepu w Złotowie dostarczyliśmy gondole i regały przyścienne wykonane w jednym z podstawowych systemów MAGO – MEGA w perforacji 50 mm. Do systemu MEGA można dopasować szeroki wachlarz akcesoriów, które służą ekspozycji różnorodnych artykułów. Są to np. wieszaki do różnorodnych towarów, dedykowane uchwyty do: odkurzaczy pionowych, suszarek, lokówek, itp. Wieloletnie doskonalenie poszczególnych elementów systemu oraz procesu produkcji gwarantuje, że spełnia on oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Z kolei strefa ekspozycji dużego sprzętu AGD, typu: pralki, lodówki, itp., została zaaranżowana przy wykorzystaniu regałów wysokiego składowania. Dzięki dużej nośności tych regałów możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni wystawienniczej przy jednoczesnym stockowaniu towarów.

System ten tworzy rodzina regałów stałych ramowych, półkowych z półkami stałymi. Podstawową formą składowania jest przechowywanie zapasów umieszczonych na paletach. Dzięki zastosowaniu separatorów, półek i innych akcesoriów możliwe jest bezpieczne i uporządkowane magazynowanie towarów składowanych również luzem, elementów łatwo toczących się lub pogrupowanych w dowolne opakowania. Idea tego systemu regałowego polega na możliwości tworzenia ciągów regałowych składających się z jednego, dwóch i wielu segmentów z różną liczbą poziomów składowania w każdym z nich, zbudowanych z kilku podstawowych i powtarzających się elementów. Są nimi słupy i stężenia, z których są zbudowane ramy oraz trawersy – montowane parami łączą nogi regału i tworzą poziomy składowania towarów. Montaż wszystkich elementów odbywa się przy użyciu połączeń śrubowych i zapadkowych.

Po więcej informacji o regałach wysokiego składowania zapraszamy TUTAJ 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.