Nowa realizacja MAGO dla francuskiego Carrefour City w Grenoble

Z nieskrywaną radością informujemy o zakończeniu kolejnej udanej realizacji dla znanej sieci handlowej Carrefour w miejscowości Grenoble.

300-metrowa sala sprzedaży CARREFOUR CITY została wyposażona w regały i rozwiązania ekspozycyjne oparte na sprawdzonym systemie MAGO CX ze skokiem perforacji 25 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu towary łatwiej jest prezentować w atrakcyjny sposób.

Atrakcyjna strefa z winem

W odpowiedzi na potrzeby sklepu Carrefour City i jego klientów, w MAGO zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy nowoczesne regały i ekspozytory na wina, które nie tylko zapewniają optymalne przechowywanie butelek, ale także estetycznie eksponują różnorodność asortymentu. W strefie z winem uwagę przyciąga wolnostojąca, mobilna gondola, której konstrukcja pozwala na umieszczenie dużej ilości sprzedawanych produktów oraz atrakcyjną ekspozycję asortymentu z każdej strony regału.

Nowoczesny regał warzywny

Jedną z kluczowych stref sprzedaży w sklepie są owoce i warzywa. Dlatego istotnym elementem tej strefy jest regał warzywny, wolnostojąca, specjalnie oświetlona gondola ze ekspozycją asortymentu z każdej strony. Została zaprojektowana z myślą o wygodzie klientów i estetyce ekspozycji. Ergonomiczny design oraz solidna konstrukcja regału gwarantują łatwy dostęp do świeżych produktów, a jednocześnie podkreślają ich naturalne walory.

Oświetlenie półek

Aby jeszcze bardziej uwydatnić walory oferowanego asortymentu, wszystkie półki w sklepie zostały wyposażone w specjalne, energooszczędne oświetlenie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii LED, oświetlenie nie tylko eksponuje produkty w atrakcyjny sposób, ale dodatkowo zachęca do zakupów.

Wśród dostarczonych rozwiązań do sklepu w Grnoble znalazły się również: stojaki na mini bagietki oraz specjalny stojak na sery. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i materiałom, nasze ekspozytory są solidne oraz stabilne i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co jest bardzo ważne przy prezentacji tego typu artykułów.

Realizacja Carrefour City w Grenoble jest kolejnym potwierdzeniem, że system MAGO CX doskonale sprawdza się w różnych formatach handlowych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego sklepu.

Należy podkreślić istotę związaną z precyzyjnym montażem rozwiązań na sali sprzedaży, która gwarantuje ich solidność i trwałość Dlatego zajęliśmy się również montażem dostarczonych produktów ekspozycyjnych.

Zapraszamy do odwiedzenia nowo otwartego Carrefour City w miejscowości Grenoble, aby osobiście przekonać się o jakości naszych rozwiązań. Dzięki współpracy z MAGO sklep zyskał nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne wyposażenie, które z pewnością przyciągnie klientów i umili im zakupy.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO