NOWE SKLEPY CASTORAMA W STAROGARDZIE GDAŃSKIM I RUDZIE ŚLĄSKIEJ JUŻ OTWARTE!

W Lutym CASTORAMA POLSKA otworzyła dwa kolejne sklepy. Najpierw zakupy w nowym obiekcie, 17 lutego, mogli zrobić klienci w Starogardzie Gdańskim, a 24 lutego pierwszych gości przywitali pracownicy obiektu w Rudzie Śląskiej. Tym samym sieć liczy już 85 sklepów w naszym kraju.

W tych dwóch oddalonych od siebie o setki kilometrów miastach właśnie MAGO było odpowiedzialne za aranżację przestrzeni handlowej, produkcję, a następnie kompleksowy montaż wyposażenia.

Nowo otwarte markety zostały wyposażone w sprawdzone i niezawodne systemy ekspozycyjne MAGO. Regały wysokiego składowania systemu NR umożliwiają integrację z systemem regałów półkowych, jak również są idealną bazą do wykonania zabudów specjalnych, dedykowanych potrzebom klientów takich jak, np. ekspozycje szafek kuchennych, łazienkowych, drzwi czy okapów kuchennych.

Niskie oraz wysokie gondole zbudowane zostały w oparciu o system regałów półkowych MONOS. Ciekawym naszym rozwiązaniem w obu nowych obiektach są gondole, przygotowane pod ekspozycję oświetlenia. Dzięki instalacji specjalnych krat oraz ramek prezentacyjnych na ramach gondol można w uporządkowany i przejrzysty sposób zaprezentować artykuły, tym samym zaoszczędzić specjalnie wydzieloną przestrzeń handlową na sali sprzedaży dedykowaną strefie oświetleniowej.

Oba markety zostały również wyposażone w regały zewnętrzne MAGO UX-UW. System ten tworzy rodzina regałów stałych, paletowych przeznaczonych do wysokiego składowania na otwartej przestrzeni. Konfiguracja regału UX-UW, zawsze, jest tak zaprojektowana, aby po montażu na prawidłowym podłożu zapewnić bezpieczeństwo użytkowania i przenosić żądane przez klienta obciążenia z uwzględnieniem panujących w danym regionie warunków klimatycznych. Przy projektowaniu regałów zewnętrznych UX uwzględnia się podział na strefy obciążenia wiatrem i obciążenia zalegającym śniegiem.

Sklepy wyposażono również w boksy kasowe oraz punkty informacyjne zaprojektowane i kastomizowane wg potrzeb klienta. Zarówno strefa kas jak i wspomniane punkty „porad” wyposażone są w osłony zmniejszające ryzyko zarażeniem się COVID – 19, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród personelu i klientów sklepu.

Dziękujemy firmie CASTORAMA za zaufanie i możliwość realizacji kolejnych wspólnych projektów.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.