OPŁATOMAT PRODUKCJI MAGO W SALONIE TOYOTA BIELANY

 

Razem z firmą BillBird, należącą do grupy Polskich ePłatności, wdrożyliśmy z sukcesem już wiele opłatomatów w urzędach, jednostkach administracji publicznej oraz w sądach, jak również w salonach samochodowych, czego przykładem jest TOYOTA BIELANY w Warszawie.

W MAGO projektujemy, produkujemy, oprogramowujemy oraz wdrażamy opłatomaty przyjmujące płatności w miejscach wskazanych przez klienta. Z kolei firma firma BillBird, lider w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności w Polsce, odpowiedzialna jest za dalsze procesowanie obiegu pieniądza elektronicznego i gotówki. Jest drugim po Poczcie Polskiej pośrednikiem w przyjmowaniu od konsumentów wpłat należności dla masowych wystawców rachunków. Gwarantuje także pełne bezpieczeństwo realizowanych usług i skuteczność wewnętrznych procedur, po to by rzetelnie realizować transakcje w imieniu swoich klientów.

Opłatomat to proste w obsłudze, zintegrowane, samoobsługowe urządzenie pełniące funkcje kasowe, które dedykowane jest do obsługi klientów bez konieczności asysty personelu.Urządzenie ma tą szczególną funkcjonalność, że obsługuje zarówno płatności elektroniczne, jak i gotówkowe. Wpłatomat na warszawskich Bielanach dostępny jest dla klientów w godzinach otwarcia salonu. W ramach swojej usługi firma BillBird zapewnia kompleksowy nadzór nad całym systemem i poprawnym jego działaniem. Elementem tej usługi jest zarzadzanie gotówką czyli organizacja zasileń i odsileń urządzenia, zaś MAGO gwarantuje serwis techniczny.

Dzięki integracji opłatomatu BillBird z wewnętrznym systemem informatycznym (DMS Kanri) zostały usprawnione procesy związane z obsługą klientów oraz co ważne, salonowi TOYOTY udało się zredukować koszty obsługi kasowej. „Osobę, która wcześniej obsługiwała płatności mogłem oddelegować do innych, ważnych czynności na terenie salonu. Nadmienię, że Opłatomat BillBird to również remedium na braki kadrowe, gdy nie ma kasjera bo jest na zwolnieniu lekarskim lub na urlopie”, komentuje Michał Bąk członek zarządu, dyrektor finansowy TOYOTA BIELANY w Warszawie.

Opłatomat zawsze jest i może realizować transakcje. Potrzebne jest tylko podłączenie do internetu.

Obecnie salon TOYOTY może realizować płatności gotówkowe, jednocześnie nie prowadząc żadnych czynności związanych z ich obsługą. Gotówka wpłacana do opłatomatu przez klientów, dzięki firmie BillBird trafia na konto firmowe następnego dnia roboczego. Wszystkie wpłaty dokonane w opłatomacie, również kartowe są widoczne online, w czasie rzeczywistym.

Wdrożenie opłatomatu na Bielanach przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

W ciągu jednego dnia dostarczyliśmy urządzenie do salonu. Następnie zostało podłączone do sieci i skonfigurowane. Po czym przeprowadziliśmy dla personelu szkolenie z obsługi opłatomatu.

To niezwykle praktyczne rozwiązanie, za pomocą którego nasi klienci łatwo i szybko mogą samodzielnie wykonać opłatę gotówką lub bezgotówkowo, za pomocą karty lub telefonu. Mogą również opłacić jedną transakcję częściowo kartą i częściowo gotówką. Cały proces jest niezwykle prosty i odbywa się bez pomocy obsługi salonu, ponieważ klienci nie mają z obsługą urządzenia żadnych problemów”, podsumowuje Michał Bąk.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.