OPŁATOMATY MAGO W SĄDZIE REJONOWYM DLA M.ST. WARSZAWY

To już kolejna instalacja opłatomatów MAGO w jednostce administracji publicznej- Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy. Wcześniej tego typu rozwiązania uruchomiliśmy w Sądzie Rejonowym w Zgierzu oraz placówkach Sądu Rejonowego w Łodzi. Urządzenia przyjmują opłaty sądowe oraz wydają tzw. e-znaki.

OPŁATOMAT to niezwykle praktyczne urządzenie, za pomocą którego w prosty i szybki sposób można samodzielnie dokonać opłaty gotówką lub bezgotówkowo za pomocą karty czy telefonu. Cały proces odbywa się bez udziału kasjera. Niekwestionowaną zaletą naszego rozwiązania jest wygoda i oszczędność czasu. Zamiast tracić czas na stanie w kolejce do kasy, wystarczy podejść do opłatomatu MAGO i dokonać płatności.

Dodatkowo, uruchomienie opłatomatów w obiektach administracji publicznej daje szereg korzyści związanych z oszczędnościami, zwiększeniem płynności procesów oraz podniesieniem jakości obsługi klientów. Nasze rozwiązania to także remedium na braki kadrowe.

Opłatomaty MAGO pozwalają także na pełny outsourcing dalszego procesu obsługi gotówki dzięki dostosowaniu urządzeń do obsługi przez firmy CIT (cash-in-transit) i oprogramowania do współpracy z firmami sektora finansowego. Pieniądze wpłacane do urządzeń niezwłocznie trafiają na rachunek sprzedawcy, a odbiór gotówki realizowany jest przez wyspecjalizowane podmioty.

Nadmienię, że klienci, którzy zdecydują się na automatyzację procesu obsługi gotówki mają problem z głowy, ponieważ mogą korzystać z rozwiązań bankowych, które również oferujemy w ramach współpracy partnerskiej z Grupą MAGO. Logistyka z odbiorem gotówki jest powierzana firmie zewnętrznej, a klient otrzymuje pieniądze na rachunek bankowy.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.