PIERWSZY FLAGOWY SKLEP W EUROPIE POWERED BY KRAMP Z ROZWIĄZANIAMI MAGO

POWERED BY KRAMP to pierwszy sklep sieci nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Tym bardziej jesteśmy dumni, że MAGO było odpowiedzialne za wyposażenie flagowego sklepu tej sieci, największego dostawcy części zamiennych dla branży rolniczej w Europie. KRAMP oferuje szeroki wachlarz towarów dla rolnictwa, jak również artykuły ogrodnicze, asortyment do wyposażenia warsztatu oraz produkty BHP.

Centrum Rolnicze POWERED BY KRAMP pod Koninem w Wielkopolsce składa się z samoobsługowej sali sprzedaży o powierzchni 700 m2 oraz 90-metrowego magazynu, specjalnej strefy testowania testowania produktów – Kramp Lab wyposażonej w 8 stanowisk i salki szkoleniowej.

Przestrzeń nowootwartego sklepu została wyposażona w niezawodne systemy regałowe MAGO. Przy ścianach zostały ustawione regały MAGO NX MINI z integracją. Dzięki naszym rozwiązaniom regałowym asortyment sklepowy jest bardzo dobrze wyeksponowany, a dodatkowo uzyskaliśmy miejsce do magazynowania towarów.

Elementy systemu MAGO NX MINI pozwalają na wygodne tworzenie tzw. integracji, czyli zespolenie regału paletowego z regałem sklepowym, przy wykorzystaniu elementów wspólnych. Konstrukcja taka zapewnia wykorzystanie dużej nośności regału paletowego do składowania lub ekspozycji towarów na wysokości powyżej 2,2 – 2,5 metra, a w dolnej części zorganizowania ekspozycji sprzedażowej. Regały MAGO NX MINI są w szczególny sposób przystosowane do tworzenia „integracji” z regałami systemu MAGO POLA

Na sali sprzedaży zostały ustawione równolegle regały systemu MAGO POLA Taki sposób aranżacji sklepu zapewnia komfort kupującym, ponieważ ułatwia im swobodną nawigację wzrokową wszystkich działów w punkcie sprzedaży. Konsument z łatwością porusza się po przestrzeni handlowej i łatwo mu znaleźć odpowiedni asortyment.

W naszych systemach regałowych zastosowaliśmy masę akcesoriów, takich jak:  haki, wieszaki i dopasowane do prezentowanego asortymentu ekspozytory oraz półki i tyły. Wieloletnie doskonalenie elementów systemów regałowych MAGO oraz procesu produkcji przez naszych technologów i projektantów gwarantuje, że nadają się do różnorodnych przestrzeni handlowych i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z pierwszego w Europie, flagowy sklepu POWERED BY KRAMP.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.