Polityka jakości

Dbamy o detale, aby zapewnić jakość z najwyższej półki

Fundamenty naszej firmy przez lata ukształtowały sie w oparciu o jakość. Troska o bezpieczeństwo przejawia się we wszystkich obszarach naszej działalności. Począwszy od dbałości o prawidłowość procesów produkcyjnych, poprzez inwestycje w rozwój technologiczny, prowadzenie własnych badań, na montażu i serwisie skończywszy.

Jakość i technologia

 • pic
  icon

  JAKOŚĆ PROCESU

  Ciągłe doskonalenie wdrożonego w 2005 roku Systemu Zarzadzania Jakością wg wymagań Normy ISO 9001 daje gwarancję wykonania produktów dla najbardziej wymagających Klientów, przy zachowaniu wszystkich obowiązujących standardów.

 • pic
  icon

  JAKOŚĆ SUROWCÓW

  Zapewnienie jakości dostaw surowców realizujemy dzięki współpracy z Dostawcami, z którymi budujemy długoterminowe relacje oparte na partnerstwie i zaufaniu. Wszystkie przetwarzane surowce spełniają najwyższe standardy i wymagania, potwierdzone właściwymi certyfikatami jakości. Dla zapewnienia sprawności przebiegu procesów produkcyjnych, materiał poddawany jest niezależnej analizie m.in. poprzez badania w naszych laboratoriach, dzięki czemu mamy pewność że produkty oferowane przez MAGO spełniają najwyższe standardy.

 • pic
  icon

  JAKOŚĆ PRODUKCJI

  Mamy pełną świadomość jak szybko zmieniają się oczekiwania i wymagania Klientów dlatego za priorytet stawiamy sobie dostosowanie  obowiązujących na produkcji  standardów do aktualnych potrzeb wszystkich Kontrahentów. Wychodzimy z założenia iż o Jakości produktu stanowi skuteczność samego procesu, z tego powodu procesy zachodzące na naszej produkcji są na bieżąco monitorowane dzięki zastosowaniu sprawdzonych narzędzi jakości. Ryzyko niepowodzenia ograniczamy poprzez dobór odpowiedniej technologii wytworzenia, która wraz z doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem naszych pracowników, gwarantuje uzyskanie powtarzalnych produktów o najwyższej Jakości.

 • pic
  icon

  JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA

  Jako dojrzała organizacja, zdajemy sobie sprawę  jak bardzo ważną rolę w procesie produkcji stanowi uzyskanie powłoki zgodnej z oczekiwaniami Klientów. Skuteczność zawdzięczamy 25-letniemu doświadczeniu w lakierowaniu proszkowym oraz wykwalifikowanej kadrze  przy ścisłej współpracy z czołowymi dostawcami aplikacji i farb proszkowych. Pozycjonuje to naszą organizację jako niekwestionowanego lidera tego obszaru. Tu również nie znajdujemy miejsca na żadne kompromisy i odstępstwa, a jakość wytwarzanych powłok jest nadzorowana w trakcie całego procesu lakierowania. Dodatkowo, wewnętrzne laboratorium, wyposażone w profesjonalny sprzęt pomiarowy, weryfikuje kluczowe dla tego procesu parametry wykonania co jest dodatkowym gwarantem wysokiej jakości naszych produktów.

Mago członkiem organizacji branżowych

Sama wiedza to za mało. Dopiero dzielenie się nią i wymiana poglądów daje wyjątkowe rezultaty. Jesteśmy aktywnym członkiem wielu organizacji branżowych, rozwijamy wiedzę i wymieniamy się nią.

 1. Polski komitet normalizacyjny
  Polski komitet normalizacyjny
 2. European Racking Federation
  European Racking Federation
 3. POLSKIE STOWARZYSZENIE TECHNIKI MAGAZYNOWEJ
  POLSKIE STOWARZYSZENIE TECHNIKI MAGAZYNOWEJ
 4. FEM
  FEM

NASI KLIENCI

Eco załoga

Jako przedsiębiorstwo oparte na złożonej produkcji fabrycznej nie pozostajemy obojętni na stan środowiska naturalnego. Każdego dnia logo eco-załoga przypomina nam o podjętej dawno temu decyzji dbania o środowisko.

W naszej produkcji nie używamy szkodliwych materiałów, stosujemy selektywną zbiórkę odpadów, ograniczamy do minimum ilość odpadów produkcyjnych.

Dbamy o środowisko

 1. Oceniamy wpływ na środowisko na każdym poziomie decyzyjnym

 2. Przestrzegamy wymagań prawnych

 3. Kontrolujemy oddziaływanie firmy na środowisko

 4. Wymagamy jakości od naszych dostawców

 5. Optymalizujemy wykorzystanie surowców

 6. Podnosimy kwalifikacje

 7. Przestrzegamy procedur zagospodarowania odpadami

 8. Myśl globalnie, działaj lokalnie

ŚWIATOWE STANDARDY JAKOŚCI

 1. LLOYD'S REGISTER ISO:9001
  LLOYD'S REGISTER ISO:9001
 2. POLSKI KOMITET NORMALIZACYJNY
  POLSKI KOMITET NORMALIZACYJNY
 3. INSTYTUT LOTNICTWA
  INSTYTUT LOTNICTWA
 4. EUROPEAN RACKING FEDERATION
  EUROPEAN RACKING FEDERATION
 5. GS
  GS
MAGO