ROZWIĄZNIA MAGO WYRÓŻNIONE PRZEZ INSTYTUT WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO

Z dumą miło nam poinformować, że rozwiązania MAGO:

– Mobilna kasa samoobsługowa Clever

– Dwufunkcyjny boks kasowy MAGO START

 

zostały wyróżnione przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego jako bardzo dobrze zaprojektowane i tym samym są rekomendowane do konkursu Dobry Wzór 2020:

Dobry Wzór jest konkursem na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku oraz pierwszą w Polsce nagrodą za design, przyznawaną od dwudziestu siedmiu lat. Konkurs ma ugruntowaną, niezależną i wiarygodną pozycję na rynku.

 

Instytut Wzornictwa Przemysłowego jest jedynym w kraju przedsiębiorstwem mającym status jednostki naukowej, zajmującym się systemowo wzornictwem oraz prowadzącym działalność na rzecz stymulowania – poprzez wzornictwo – innowacyjności i konkurencyjności polskich produktów.

Jest członkiem International Council of Societies of Industrial Design (ICSID), wiodącej międzynarodowej organizacji non profit, promującej design, skupiającej ponad 150 instytucji z ponad 50 krajów. ICSID prowadzi działalność standaryzacyjną, promuje dobre wzorce, wspiera współpracę między projektantami i biznesem.

 

Produkty i usługi biorące udział w konkursie będą prezentowane na pokonkursowej wystawie w budynku IWP w Warszawie, na którą wstęp jest wolny. Odwiedza ją ponad 3000 widzów, a w mediach ukazuje się ponad 200 publikacji.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.