SILPO W UKRAINIE Z ROZWIĄZANIAMI EKSPOZYCYJNYMI MAGO

SILPO to marka sklepów spożywczych należąca do sieci sklepów Fozzy Group, która została założona w 1998 roku. Średnia wielkość sklepów SILPO wynosi 1500 metrów kwadratowych.

Obecnie SLIPO posiada 296 supermarketów w całej Ukrainie. Cechą wyróżniająca SILPO jest to, że dla każdego nowo otwartego sklepu tworzy indywidualne projekty tematyczne, np. „Ameryka lat 50-tych”, „Mały Książę”, „Fabryka Czekolady”, „Brazylia”, itp.

Od 2012 r. firma zaczęła otwierać sklepy pod nazwą LE SILPO z rozszerzonym asortymentem drogich i wysokiej klasy produktów. LE SILPO jest jednym z czołowych liderów na ukraińskim rynku spożywczym, który posiada własne piekarnie i kawiarnie wewnątrz marketów.

Z powodu wojny 38. sklepów w obwodach kijowskim, charkowskim, sumskim i czernihowskim zostało zamknięte. Na terytoriach okupowanych przez Rosję aż 31 sklepów zostało całkowicie lub częściowo zniszczonych.

W ostatnim czasie uczestniczyliśmy w otwarciu marketu SLIPO w Kijowie o powierzchni 1300 metrów kwadratowych. Sklep został zaaranżowany w stylu oceanicznym.

W nowo otwartym sklepie wyposażenie sali sprzedaży zostało oparte na naszym sprawdzonym systemie MAGO CX z pojedynczym tyłem, tak zwanym monofondem. Dzięki temu rodzajowi tyłu uzyskaliśmy więcej miejsca na produkty, ponieważ powierzchnia ekspozycyjna półek zwiększyła się o 8 procent, a wymiar alejek sklepowych nie uległ zmniejszeniu. Wykorzystanie monofondu to większa ilość towaru na półce i większa sprzedaż na każdy metr kwadratowy sklepu.

W markecie SLIPO zastosowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań. Warte uwagi są, na przykład specjalne kraty boczne na dostawkach regałowych, których zadaniem jest lepsza ekspozycja artykułów do sprzedaży łączonej.

Dostarczyliśmy również regał piekarniczy z koszami na pieczywo wykonanymi z drewna pokrytego specjalną powłoką pozwalającą na kontakt z żywnością. Konstrukcja regału sprawia, że eksponowane artykuły są dobrze widoczne oraz wyglądają świeżo i apetycznie. Regał piekarniczy MAGO został zaprojektowany w taki sposób, żeby personel sklepu mógł szybko uzupełniać brakujące produkty. Jak również został dopasowany do wystroju marketu oraz pozostałych elementów wyposażenia.

Przy tej realizacji po stronie MAGO było zarówno, wyprodukowanie całego wyposażenia, jak i jego montaż w przestrzeni sklepowej.

Po więcej informacji na temat rozwiązań ekspozycyjnych zapraszamy na mago.com.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO