SKLEP NA NOWO – ROZWIĄZANIA EKSPOZYCYJNE MAGO NAGRODĄ W KONKURSIE „ODŚWIEŻ SWÓJ SKLEP”

Już po raz drugi MAGO miało przyjemność być partnerem konkursu „Odśwież Swój Sklep”, który organizowany jest przez miesięcznik PORADNIK HANDLOWCA. Ideą konkursu jest pomoc niezależnym handlowcom w przebudowie i aranżacji sklepu, zgodnie z najnowszymi trendami.

Zwyciężczynią tegorocznej, jubileuszowej, 10. edycji została Aneta Zakręt, właścicielka sklepu spożywczego GROSZEK – „U Ireny” w Drawskim Młynie. Pod koniec października placówka o nowym obliczu została oficjalnie otwarta, a swojego zadowolenia nie kryli zarówno właścicielka sklepu, jak i klienci.

Właścicielce sklepu zależało na odświeżeniu sali sprzedaży i wprowadzeniu usprawnień, które pozytywnie wpłyną na klientów oraz na pracę personelu sklepu. MAGO dostarczyło laureatce regały sklepowe oparte na naszym sprawdzonym systemie MEGA, mi.in. regały przyścienne i gondole. Część regałów została wykończona drewnianymi obudowami i wyposażana w akcesoria usprawniające ekspozycję produktów, np. listwy frontowe ograniczające. Dla wyróżnienia strefy prezentującej produkty alkoholowe zastosowaliśmy oświetlenie podpółkowe firmy Danler -spółki z Grupy MAGO. Odpowiednio dobrane oświetlenie LED półek w sklepie oraz zastosowanie właściwej temperatury barwowej (zimnej bądź ciepłej), dla określonego asortymentu promuje towar i ma znaczący wpływ na wzrostu sprzedaży.

Klientom, którzy odwiedzili odświeżony sklep „U Ireny”, aż trudno było uwierzyć, że weszli do tego samego miejsca. Nie kryli słów uznania. „Ten sam, a jakże inny” – słychać było ze wszystkich stron. Elżbieta Korniewicz w Drawskim Młynie mieszka od 20 lat i jest stałą klientką sklepu Pani Anety: „Już gratulowałam Pani Anecie. Zmiany w sklepie są widoczne od samego wejścia, jest ładnie, nowocześnie. Teraz jeszcze chętniej będę tu przychodzić”. Tego samego zdania jest Piotr Kokot, który już od 40 lat regularnie robi tu zakupy. – „Zmiany zachęcają. Prawdziwy rodzinny interes prowadzony z sercem. Jestem i będę stałym klientem tego sklepu”.

My również jesteśmy bardzo zadowoleni z bardzo pozytywnego efektu końcowego, który pomimo pandemii, udało nam się osiągnąć. Dziękujemy PORADNIKOWI HANDLOWCA za organizację całego przedsięwzięcia oraz wszystkim partnerom konkursu, bez których nie byłaby możliwa realizacja tego projektu.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.