Strefa DEKO w sklepach sieci AUCHAN w nowej odsłonie z rozwiązaniami MAGO.

Strefa DEKO w sklepach Auchan to nie tylko miejsce zakupów, gdzie można znaleźć również niezwykłe dekoracje do domu, ale także inspiracje i pomysły na wyjątkowe aranżacje.

Dlatego jest niezmiernie miło, że to właśnie MAGO wyposażyło ten dział w sieci Auchan.

Co sprawia, że ta przestrzeń jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim innowacyjne rozwiązania w zakresie ekspozycji towaru, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery.

Sprawdzony system regałowy CX MONOFOND

W Strefie DEKO sklepów Auchan został zastosowany niezawodny system regałowy MAGO CX ze skokiem perforacji 25 mm. Dzięki czemu artykuły są prezentowane w sposób przemyślany oraz atrakcyjny. W regałach CX zastosowaliśmy pojedynczy tył MONOFOND. Celowo, aby stworzyć dodatkową przestrzeń ekspozycyjną pomiędzy profilami regału. Dzięki tyłowi MONOFOND, w zależności od rozmiaru sklepu, można uzyskać nawet kilkadziesiąt dodatkowych metrów powierzchni ekspozycyjnej.

Dekoracyjne elementy, które przyciągają uwagę

Nie tylko funkcjonalność jest ważna, ale także wygląd. Dlatego dekoracyjne elementy boczne regałów w strefie DEKO są wykonane z siatki cięto-ciągnionej. To nie tylko estetyczne, ale i praktyczne rozwiązania. Elementy te pozwalają na swobodny przepływ światła, co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowy charakter prezentowanych produktów.

Wyjątkowa ekspozycji

Aby podkreślić specjalną ekspozycję niektórych produktów, takich jak np. oferty specjalne, sezonowe lub promocyjne, regały zostały wyposażone w wydłużone podesty. To doskonałe rozwiązanie, które przyciąga uwagę klientów i sprawia, że wspomniane, oferty specjalne są jeszcze bardziej widoczne.

Mobilne stoły ekspozycyjne

W strefie DEKO nie mogło zabraknąć także mobilnych stołów o różnych rozmiarach. Zostały one wykonane na bazie profili 30 x30 cm, co sprawia, że prezentacja towarów wygląda lekko i estetycznie. Dzięki kółkom zamontowanym u podstawy można w łatwo zmieniać aranżację przestrzeni, tworząc nowe kompozycje i inspirujące wystawy.

Przytulny domowy charakter

Strefa DEKO w sklepach Auchan zyskała przytulny domowy charakter dzięki zastosowaniu drewnianych elementów dekoracyjnych w wyposażeniu. To miejsce, gdzie można poczuć się jak w nastrojowym wnętrzu, a jednocześnie znaleźć niezwykłe inspiracje do aranżacji własnego mieszkania lub domu.

Zapraszamy do odwiedzenia strefy DEKO w sieci sklepów Auchan i odkrycia nowych możliwości aranżacyjnych!

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO