SYSTEM REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH HX W MAGAZYNIE ID LOGISTICS

Po 3 – tygodniowym montażu zakończyliśmy realizację projektu dla naszego klienta ID LOGISTICS POLSKA, dla którego zaaranżowaliśmy i wyposażyliśmy magazyn w system regałów wysokiego składowania serii HX. Obiekt o łącznej powierzchni 6500 m2 znajduje się w Adamowie k/Grodziska Mazowieckiego przy autostradzie A2. Projekt aranżacji magazynu został przygotowany w oparciu o wymagania klienta, jak również o dopuszczalne obciążenia trawersów i wytrzymałość posadzki. Dodatkowo wykonaliśmy wygrodzenie siatkowe.

Konfiguracja regałów magazynowych – rozstaw słupków, belek, wysokości poziomów składowania, wzajemne położenie ciągów regałowych oraz niezbędne wymiary zostały ustalane w oparciu o zapotrzebowanie klienta oraz wymogi przepisów bezpieczeństwa, z uwzględnieniem dopuszczalnego obciążenia konstrukcji oraz warunków zapewniających jej stateczność. Ostatecznie uzyskaliśmy 12 tys. miejsc paletowych.

Sprawdzony system wysokiego składowania MAGO HX daje możliwość tworzenia ciągów regałowych składających się z jednego, dwóch i wielu segmentów, z możliwością różnej liczby poziomów składowania na każdym z nich. Montaż wszystkich elementów obywa się wyłącznie przy użyciu połączeń śrubowych i zaczepowych, co daje możliwość ponownego wykorzystania składników systemu.

Po więcej informacji o regałach magazynowych wysokiego składowania HX zapraszamy      >> TUTAJ

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.