MAGO w STARTBERRY!

Razem ze naszymi spółkami z grupy MAGO: Hemilab i Perfect DATA jesteśmy w Startberry, magicznym miejscu stworzonym przez Microsoft.

Satartberry to hub nowych technologii i fizyczna przestrzeń współpracy oraz wzajemnej inspiracji, w sumie 650 m2 przestrzeni w Warszawie, zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 306.

Startberry to program przeznaczony dla dojrzałych przedsięwzięć biznesowych, które etap planowania mają już dawno za sobą.

W tym własnie miejscu został stworzony sklep przyszłości – ZOFIA STORE OF THE FUTURE, w którym znalazły się nasze rozwiązania takie jak: inteligente półki, samoobsługowy boks kasowy V3 dedykowany branży fashion, boks samoobsługowy V1 – Sprint, DSM – cyfrowa mapa sklepu, etykiety elektroniczne. W centralnym miejscu sklepu znajduje się gondola MAGO.

Cieszymy się, że nasze rozwiązania dostrzegają tak znaczący rynkowi gracze jak Microsoft, który wspiera członków Startberry w globalnym rozwoju ich biznesu. Celem działań firmy i ciągłej pracy ze spółkami biorącymi udział w procesie akceleracji jest ich gotowość do wejścia na rynek globalny i otwarcie się na międzynarodowe grono klientów.

Twórcy inicjatywy Startberry uważają, że obecność w tym miejscu to niepowtarzalna szansa dla firm, które już wkrótce dorównają sukcesowi światowych marek.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze Startberry.

 

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.