ZAKUPY Z INTELIGENTNYM WÓZKIEM CLEVER BEZ STANIA W KOLEJCE DO KASY

Z dumą informujemy, że właśnie zakończyliśmy testy wdrożeniowe naszego inteligentnego wózka CLEVER w sklepie Lewiatan w Łodzi. 

Inteligentne wózki CLEVER już na stałe funkcjonują na sali sprzedaży i można przy ich pomocy zrobić zakupy w sklepie LEWIATAN w Łodzi przy ul. Matejki 3/5.  >>  Zobacz lokalizacje na Mapie Google >> TUTAJ

Inteligentny wózek CLEVER wyprodukowany w MAGO, oprócz podobnego produktu firmy Amazon, jest jedynym tego typu rozwiązaniem technologicznym w Europie. 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Łodzi i wszystkich, których pasjonuje nowoczesna technologia i osobiście chcieliby przetestować to przełomowe rozwiązanie do LEWIATANA przy ul. Matejki 3/5. 

Przyjdźcie i zróbcie zakupy przy pomocy CLEVER! 

W sklepie, do dyspozycji klientów przygotowaliśmy 5 inteligentnych wózków CLEVER. 

Nie zwlekajcie! Zobaczcie jak będzie wyglądał handel przyszłości! 

 

Inteligentny wózek CLEVER w znaczący sposób wpływa na jakość procesu zakupów. Dzięki naszemu rozwiązaniu klient nie musi już stać w kolejce do kasy, po wyborze produktów, wykładania ich na taśmę, a następnie ponownego przekładania zakupów z taśmy do wózka przed ich spakowaniem. CLEVER jest również wyposażony w certyfikowaną wagę, co pozwala na zakup warzyw i owoców oraz innych produktów sprzedawanych na wagę. 

Wykorzystanie CLEVER w realnej przestrzeni handlowej pozwala również na płynny przepływ klientów, niezależnie od ilości dostępnych kas oraz kasjerów. Zarazem, nasze inteligentne rozwiązanie daje możliwość efektywnego wykorzystania obsługi sklepu do zadań innych niż tylko obsługa kasy, np. dbanie o regularne uzupełnianie na pólkach brakującego asortymentu oraz o czystość i porządek na terenie sklepu, czy do pomocy klientom przy odnalezieniu i wyborze produktów. 

Inteligentny wózek CLEVER to rewolucja w procesie zakupowym, która już niedługo stanie się standardem na polskim rynku. 

Do zobaczenia w sklepie i pamiętajcie, że PRZYSZŁOŚĆ NIE CZEKA W KOLEJCE!  


Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.