Konkurs „Złoty Paragon 2019 – Nagroda Kupców Polskich” rozstrzygnięty!

Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal już po raz dziewiąty przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”.

Gala Konkursu Złoty Paragon jest jednym z najważniejszych dorocznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Wręczenie prestiżowych statuetek oraz wyróżnień dla najlepszych produktów odbyło się w dniu 23 maja 2019 roku w warszawskim Teatrze Kamienica.

 

Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy aż dwie statuetki ZŁOTY PARAGON 2019 r.

 

Kapituła konkursowa nagrodziła nas w kategorii „Innowacyjność w handlu” statuetką ZŁOTEGO PARAGONU za aplikację MAGO AR SHOPFITTING.

Aplikacja MAGO AR SHOPFITTING jest prosta i przyjazna dla użytkownika. Intuicyjna nawigacja nawet niezbyt doświadczonym osobom pozwala w kilka chwil zabrać się za projektowanie wnętrza sklepu. Po wyborze konkretnego mebla można go dowolnie obrócić, obejrzeć z każdej strony, zwiększyć lub zmniejszyć i dopasować do sprzętów stojących obok. Aplikacja pozwala też wygenerować obraz bardziej rzeczywisty niż najwierniejszy model, ponieważ wszystkie bryły mebli są w skali 1:1. W naszej aplikacji znajdują się już gotowe rozwiązania z podziałem na branże: spożywczą, DIY, ogród, są też boksy kasowe – zarówno tradycyjne, jak i samoobsługowe oraz stojaki i stoły promocyjne. Każdy produkt jest opisany, a za pośrednictwem aplikacji można poprosić o więcej informacji. Aplikacja pozwala również zestawiać ze sobą różne typy mebli a nawet ustawiać na nich wirtualne towary. Wszystko po to, aby dobrać mebel idealny.

 

Aplikacja MAGO AR nie jest jedynym projektem, który opiera się na wykorzystaniu grafiki 3D w MAGO – „Już niedługo oddamy w ręce naszych klientów kolejne narzędzia wykorzystujące modele 3D w projektowaniu przestrzeni sklepowej. Największą satysfakcją jest dla nas zadowolony klient, a rosnąca liczba użytkowników aplikacji i ich pozytywne opinie o naszym produkcie są motorem do tworzenia kolejnych innowacyjnych rozwiązań”, komentuje Dawid Marczak – Creative Team Manager, który w imieniu MAGO odebrał nagrodę na uroczystej gali.

 

Kapituła konkursu ZŁOTY PARAGON przyznała w tym roku wyjątkowe Jubileuszowe Statuetki. Z okazji 30-lecia działalności naszej firmy w Polsce otrzymaliśmy statuetkę Złotego Paragonu, którą odebrał Prezes grupy MAGO Pan Janusz Ciepliński. Jesteśmy usatysfakcjonowani faktem, że po 30 latach działalności nie tylko w Polsce i Europie, ale również i na świecie kojarzymy się naszym klientom i naszym konkurentom jako nowoczesna organizacja z otwartymi umysłami. – otwarta na oczekiwania rynku, która umie słuchać klientów i umie przewidzieć ich potrzeby.

Grupa MAGO na rynku wyróżnia się niestandardowymi pomysłami, elastycznością i przewagą technologiczną. Kapituła konkursu nagrodziła nas za niestandardowe pomysły, elastyczność rynkową, jak również przewagę w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla branży retail.

 

Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego KANTAR TNS. Dane pochodziły ze wszystkich formatów sklepów oraz pełnego zakresu geograficznego kraju.

Podczas uroczystej gali wręczono 65 prestiżowych statuetek „Złoty Paragon 2019” i 130 Wyróżnień w kategoriach produktowych oraz statuetkę „Super Produkt”. Ponadto wręczono statuetki specjalne dla linii produktowych, osób, firm, usług.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Więcej o samej aplikacji MAGO AR znajdziecie Państwo TUTAJ

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.