BRICOMAN WYPOSAŻONY W NIEZAWODNY SYSTEM REGAŁOWY MAGO HX

 

BRICOMAN to nowoczesna sieć hurtowni budowlanych z artykułami do remontów i budowy w atrakcyjnych cenach, która oferuje produkty zarówno dla fachowców, jak i pojedynczych klientów.

Dla BRICOMANA na ul. Połczyńskiej 121/125 w Warszawie opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy wiele zabudów regałowych i rozwiązań ekspozycyjnych.

Należy podkreślić, że dobór odpowiedniego wyposażenia w aranżacji sali sprzedaży wpływa na komfort pracy personelu, umożliwiając sprawne i szybkie towarowanie i porządkowanie artykułów oraz wpływa na atrakcyjność prezentacji. Dlatego wszystkie rozwiązania ekspozycyjne w BRICOMANIE zostały stworzone na niezawodnym systemie regałów paletowych MAGO HX z możliwością integracji z regałem sklepowym.

Dla zwiększenia atrakcyjności towarów sprzedawanych w BRICOMANIE zaprojektowaliśmy elementy do wizualnego merchandisingu poprawiające komunikację z klientem sklepu, takie jak: półki siatkowe wypełniające przestrzeń miedzy trawersami, separatory poprawiające ekspozycję artykułów w pionie, jak również zabezpieczenia frontowe i odbojniki do regałów (chronią regał przed uderzeniami, np. wózków), kraty boczne, czy wieszaki na baterie łazienkowe.

Uwagę klientów sklepu przyciągają rozwiązania MAGO do ekspozycji płytek ceramicznych. Zostały one zaprojektowane przez nas nie tylko w celu zwiększenia atrakcyjności eksponowanych artykułów, ale również z myślą o większej efektywności wykorzystania 1 metra kwadratowego powierzchni sklepu. Dodatkowo zostały one podświetlone specjalnym światłem o neutralnej barwie dziennej. Oświetlenie regałowe zostało opracowane i dostarczone przez firmę DANLER, spółkę z grupy MAGO, która zaprojektowała również specjalne oświetlenia regałów pod kątem nachylenia promieni światła 60 i 30 stopni, po to by zwiększyć efektowność ekspozycji towarów w płytkich oraz głębokich regałach. Barwę światła zawsze dobieramy do eksponowanego asortymentu, co zwiększa wrażenia ekspozycyjne i wpływa na odczucia klienta sklepu.

Projektowanie rozwiązań ekspozycyjnych do strefy ŁAZIENKA to nie lada wyzwanie, dlatego opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy nowe rozwiązania prezentacyjne dla mebli łazienkowych.

 

Rozwiązania oparte na systemie MAGO HX w BRICOMANIE doskonale sprawdzą się również w przypadku ekspozycji wielu różnych sekcji produktowych .Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony MAGO i kontaktu z nami.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.