CARREFOUR CITY WERSAL OTWARTY

Za nami kolejna realizacja we Francji dla CARREFOUR CITY w podparyskim Wersalu, historycznej miejscowości i dzieła francuskiego baroku, która słynie z przepięknej zabudowy pałacowej z kompleksem ogrodowo-parkowym. 

 

Sklep o powierzchni sali sprzedaży 220 m2 został przygotowany w bardzo przejrzystym i przyjaznym układzie dla klientów – według najnowszego konceptu Carrefour New City. 

Naszym zadaniem było wykonanie projektu wyposażenia sklepu na podstawie wspomnianej koncepcji klienta, a następnie produkcja i montaż zabudowy sklepowej. Wyposażenie regałowe City Carrefour w Wersalu oparliśmy na naszym niezwodnym systemie MAGO CX w perforacji 25 mm. To system, który doskonale sprawdza się na niewielkich i średnich powierzchniach handlowych, gdzie cenny jest każdy metr ekspozycji handlowej. Dzięki naszemu rozwiązaniu łatwiej jest aranżować salę sprzedaży i dopasować rozkład półek do zróżnicowanego asortymentu. System MAGO CX łatwo jest również skonsolidować z wieloma akcesoriami ekspozycyjnymi, które m.in. umożliwiają działania cross-sellingowe i łatwiejszą sprzedaż artykułów komplementarnych w punkcie handlowym. 

Reasumując sklep Carrefour City zyskał nową aranżację wnętrz, a dzięki niej lepsze wykorzystanie powierzchni handlowej. 

Jesteśmy dumni z faktu, że mimo wielu wyzwań, obiektywnych trudności związanych z epidemią koronawirusa udało nam się sprostać oczekiwaniom klienta. 

Jest nam niezmiernie miło, że nasze francuskie realizacje cieszą się ogromną popularnością wśród klientów sieci jak i wśród zleceniodawców. Dostajemy wiele ów uznania i pozytywnych opinii na temat wysokiej jakości rozwiązań MAGO i profesjonalnego serwisu. 

Dziękujemy firmie Carrefour za zaufanie. 


Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

MAGO