Castorama Łomża

14 grudnia br. w Łomży przy ul. Piłsudskiego 137 CASTORAMA POLSKA otworzyła kolejny sklep w formacie „Smart”

Kompaktowa powierzchnia handlowa łomżyńskiej CASTORAMY (około 2 000 m2) została wyposażona w sprawdzone i niezawodne systemy ekspozycyjne MAGO, które zapewniają klientom ogromny komfort i wygodę podczas zakupów. Artykuły można wybierać i kupować nie tylko na miejscu, ale także przez internet. Produkty zakupione online klienci mogą odbierać na miejscu w sklepie, co znacznie ułatwia proces zakupów.

Nowootwarty market oferuje klientom aż 14 tysięcy produktów, które dzięki rozwiązaniom regałowym MAGO są łatwo dostępne i odpowiednio wyeksponowane, przez co są ogromnym źródłem inspiracji dla kupujących.

Przestronny i nowoczesny charakter sklepu zapewniają ustawione wzdłuż ścian regały paletowe wysokiego składowania MAGO NR o wysokości 2,6 m z funkcją integracji z regałami sklepowymi (o wysokość 2 m). Takie rozwiązanie zapewnia lepszą ekspozycję towarów dla poszczególnych grup asortymentowych. Bowiem regały wysokiego składowania systemu MAGO NR umożliwiają integrację z systemem regałów półkowych MAGO, jak również stanowią idealną bazę do wykonania zabudów specjalnych, takich jak np. ekspozycje okapów kuchennych, drzwi czy różnego typu szafek.

Tam, gdzie są wymagane większe obciążenia, np.: w dziale z farbami czy materiałami budowlanymi również zastosowano system regałów paletowych MAGO NR, ponieważ system ten jest przystosowany do obciążeń ram nawet do 14 ton. W łomżyńskim markecie wykorzystano ramy o wysokości 2 m i ustawiona je na środku sali sprzedaży.

Warte uwagi są regały sklepowe MAGO (o wysokości 2 m), których wyróżnikiem jest pojedynczy tył – MONOFOND. Takie rozwiązanie MAGO pozwala na przesunięcie półki w głąb słupa, co wpływa na bardziej efektywne wykorzystanie jej powierzchni.

W łomżyńskiej CASTORAMIE, w celu optymalizacji powierzchni sali sprzedaży, przejścia między gondolami zostały zawężone. Dodatkowo regały sklepowe MAGO zostały zakończone dostawkami, na których eksponowane są towary promocyjne. Dzięki zastosowaniu elementów wizualnego merchandisingu w postaci toperów, klient nie przejdzie obojętnie obok tego typu ekspozytorów MAGO.

Dziękujemy firmie CASTORAMA za zaufanie i możliwość realizacji kolejnego, wspólnego projektu.

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.