KONCEPT ZINTEGROWANEJ PLATFORMY SAMOOBSLUGOWEJ – QUBE

Prosty i jednocześnie nowoczesny design modułowej linii kas samoobsługowych QUBE idealnie adaptuje się do każdej przestrzeni sklepowej. Wymienne różnej wielkości moduły, zamienne komponenty pozwalają stworzyć idealne, szyte na miarę rozwiązanie dla każdego formatu i wielkości sklepu.

 

Jednakże, linia QUBE to nie tylko samodzielne rozwiązanie, ale także platforma do integracji i budowania technologicznie zaawansowanych rozwiązań w partnerstwie z dostawcami w pełni funkcjonalnych modułów.

 

Dzięki partnerstwu i synergii z uznaną na świecie firmą CCL Tech, 4. co do wielkości dostawcą rozwiązań samoobsługowych na świecie, kasy samoobsługowe z linii QUBE uzyskały nowy funkcjonalny i wizualny wymiar, m.in. dzięki wyposażeniu w dużoformatowe ekrany dotykowe.

 

Dostrzegając niemalejący wolumen transakcji gotówkowych na niektórych rynkach, QUBE stał się platformą do implementacji modułów tzw. „cash managementu”, co zrealizowaliśmy z jednym z leaderów rynku włoskiego, firmą Cashmatic.

 

Nasze rozwiązania są opracowywane i projektowane przez specjalistów z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Firma MAGO jest bezpośrednim producentem, dostawcą i serwisantem.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na twoje pytania

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Twoja wiadomość nie została wysłana!

Upewnij się, czy wszystkie pola formularza są poprawnie wypełnione.

Aby wysłać wiadomość musisz udowodnić, że nie jesteś robotem.

Wystąpił błąd po stronie serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.